Thu. Apr 9th, 2020

WMWNEWSTURKEY

PREMIUM LIFESTYLE & TRAVEL MAGAZINE / EXECUTIVE EVENTS / APRIL / 2020 / 07 / 14 / A FRESH SEASONS,FRESH EXCITEMENT,THE SPECTACULAR NEW SEASON…

WOME DELUXE’TE MASALSI DÜĞÜN SEZONU BAŞLIYOR…By Janbolat Khanat / Almaty / Jannifer Bar / New York / Tony Bar / Istanbul

2 min read

WOME DELUXE’TE MASALSI DÜĞÜN SEZONU BAŞLADI…By Janbolat Khanat / Almaty / Jannifer Bar / New York / Tony Bar / Istanbul

Wome Deluxe’te masalsı düğün sezonu başladı…

En özel anları kusursuz kılan Wome Deluxe, hem deniz hem orman manzarasının olduğu muhteşem doğa eşliğinde hayallerdeki düğünü yeniden tanımlıyor. Wome, iskele, teras, bahçe ve havuz başı mekan alternatifleriyle unutulmaz bir manzara eşliğinde evlenmek isteyen çiftlere masalsı bir düğün atmosferi sunuyor.

Antalya Alanya Avsallar’da denize sıfır konumda doğa ile iç içe 120 bin metrekare üzerine kurulu 5 yıldızlı otel Wome Deluxe, hem düğün hem de balayı için lüksü yeniden tanımlıyor. Gerçek bir orman içerisinde muhteşem bir manzarayla, yüzlerce yıllık çam ağaçlarının arasındaki Wome Deluxe, rüya gibi bir düğün ve balayı için misafirlerini ağırlıyor.

Lüks, doğa ve estetik Wome’da buluştu…

Wome Deluxe romantik manzarası ile göz kamaştırıcı bir atmosfere sahip. Her metrekaresi özenle tasarlanmış, her biri manzaralı, bin 800 yatak kapasiteli otel, 10 bin metrekarelik alanda plaj, iskele, havuz, güneşlenme terasları ve aquaparkları ile hizmet veriyor. 7 bin metrekarelik SPA ve güzellik merkezi, kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı, sauna, buhar odası, tuz odası, kuaför, güzellik merkezi, masaj odaları ve aile hamamları ile konuklarına farklı konforlar sunuyor.

https://www.wome.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar