Tue. Jun 18th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Importand Travel Magazine To The World Importand People…

WHITE HOUSE BY ÖZGE YILMAZ SWAROVSKI TAŞLI ÖZEL KOLEKSİYONU İLE İZLEYENLERİ HAYRAN BIRAKTI.By Tony Bar / New York

2 min read

“EVLİLİK FUARI’NDA CHLOE LOUGNAN ORTAÇ RÜZGARI ESTİ”

WHITE HOUSE BY ÖZGE YILMAZ SWAROVSKI TAŞLI ÖZEL KOLEKSİYONU İLE İZLEYENLERİ HAYRAN BIRAKTI.

White House by Özge Yılmaz, evlenecek çiftlere yol gösteren, yeni trendlerle buluşturan Evlilik Dünyası Fuarı’nda 2 Şubat Cumartesi günü özel koleksiyonu ile yerini aldı.

Ünlü koreograf Asil Çağıl’ın koreografisi ile başta Chloe Lougnan Ortaç olmak üzere,

Zeliha Çal, Sanem Balcı, Gamze Balım, Seviye İkbal Tulgar Asya Öztürk,

Müge İskender, Simge Ünal, Meltem Keklik, Adelya Yuraslı

Özge Nur Ücel, Elif Tokgöz, Buse Orcan, Melissa Aslan, Tetiana Khoreva

gibi birbirinden güzel modeller White House by Özge Yılmaz özel koleksiyonu ile podyumda dikkatleri üzerine çekti…

Defilenin açılış ve finalinde giydiği gelinliklerle adeta kuğuya benzeyen ünlü manken Chloe Lougnan Ortaç izleyenlerden büyük alkış aldı.

“SWAROVSK’Lİ TAŞLI GELİNLİKLER ÖN PLANDA” Beyaz gelinliğe alternatif olarak çok cesur gelinlik model ve renklerin görüldüğü birbirinden ışıltılı,

Swarovski ve kristal taşlarla bezenmiş özel koleksiyonun yanı sıra, kumsal ve kır düğünü yapacak gelin adayları için salaş, helen tarzı ve yine ışıltılarla süslenmiş ipek kumaştan etek tarzı modeller ön plana çıktı.

“2019 TRANSPARAN YILI” 2019 gelinlik modelleri arasında özellikle transparan trendlerin ön plana çıkacağını belirten White House by Özge Yılmaz,

“2019 yılının ilkbahar/yaz kreasyonlarında geometrik desenler ve 3 boyutlu çiçeklerle karşımıza çıkan gelinlikler, sonbahara doğru yerini uzun,

ve gösterişli duvaklar ve abartılı gelinliklere bırakacak. 2019 gelinlik modelleri arasında özellikle transparan gelinlik trendlerini görmeye hazır olabilirsiniz.

TON BAR / NEW YORK / JANBOLAT KHANAT / ASTANA WMAGAZINEWORLD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved.All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız. | Newsphere by AF themes.
Skip to toolbar