Wed. Jun 19th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Importand Travel Magazine To The World Importand People…

Türkiye’nin Kurumsal Markaları ile Seyahat ve Etkinlik Sektörünün Büyük Buluşması 15-18 Nisan Tarihlerinde Antalya’da…By TONY Bar / New York

2 min read

“CORPORATE STARS 2019”

Türkiye’nin Kurumsal Markaları ile Seyahat ve Etkinlik Sektörünün Büyük Buluşması15-18 Nisan Tarihlerinde Antalya’da, Rixos Sungate otelde gerçekleşecek.

Kurumsal seyahat ve etkinlik alanında hizmet veren en önemli otel, havayolu şirketleri ve sektör tedarikçileri, bu alanda yurtiçi-yurtdışı toplantı grupları,

özel gezi etkinlikleri, bayii toplantıları gibi organizasyonlar noktasında en üretken markalar ‘’Corporate Stars 2019’’ ile 4 gün boyunca bir araya gelmeye hazırlanıyor.

15-18 Nisan 2019’da, Rixos Sungate otelde ilki gerçekleşecek olan, kalite ve yaratıcılık merkezli, nitelikli bir iletişim platformu

‘’Corporate Stars 2019’’ Türkiye’nin en iyi markalarının büyük buluşmasına ev sahipliği yaparak, iş dünyasının lider marka ve isimlerini seyahat ve etkinlik sektörünün paydaşları ile bir araya getiriyor.

Katılımcılar; incelikle hazırlanmış zengin program içeriği ile, konaklama, toplantı, etkinlik, moda, sanat ve teknoloji başlıklarını, trendleri, konunun önde gelen isimleriyle, farklı perspektifleriyle, mercek altına almak için buluşuyor.

Kongre, toplantı, teşvik seyahatlerine yeni bakış açıları getirecek konuşmacılar, forum, panel ve B2B görüşmeler ile doyumsuz bir iletişim deneyimini sunan,

‘’Corporate Stars 2019’’ sektörün en iyi etkinlik planlayıcılarının özenle tasarladığı sosyal geceleriyle de unutulmaz deneyimler yaşatmak için geliyor.

Corporate Stars Zirve 2019 kapsamında gerçekleşecek Zirve oturumları, 16 Nisan’da.

‘’Corporate Stars 2019’’ ekibi, uluslararası forum, zirve etkinlikleri alanındaki tecrübesini, Türkiye’nin en iyi markalarını, ses getirecek bir iş zirvesinde buluşturuyor.

Corporate Stars Zirve 2019’da, yükselen trendler yeni nesil pazarlama akımları kişilerin başarı hikâyeleri Türkiye’nin önde gelen ulusal yıldız markalarının temsilcilerinden dinlenecek.

Birbirinden zengin içerikleri ile gerçekleşecek panel ve söyleşilerde markaların yıldızları buluşacak.

Katılımcılar  ‘’Corporate Stars 2019’’da Türkiye’nin yıldız markaları ile buluşacak, etkinlik ve MICE alanındaki yenilikleri keşfederek, markalarını tanıtma fırsatı yakalayacaklar.

https://www.corporatestars.com.tr/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved.All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız. | Newsphere by AF themes.
Skip to toolbar