Tue. Jun 18th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Importand Travel Magazine To The World Importand People…

Türkiye’nin ilk ve tek yarışması ‘Shining Star Awards 2019 Ödülleri’, bu yıl 6. kez gerçekleşecek.By Tony Bar / New York

2 min read

                 Eğlence Sektörünün Oscarları Sahiplerini Buluyor….

Eğlence sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek yarışması ‘Shining Star Awards 2019 – Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri’, bu yıl 6. kez gerçekleşiyor. 

Son zamanların en gözde yatırım alanlarından biri olan eğlence sektörünün Oscar’ı olarak da bilinen ödüller ile başarılı çalışmalar ön plana çıkarak sektörün birçok alanda büyümesi hedefleniyor.

Yarışma, ‘Eğlencenin Yıldızları’, ‘Sektörün Yıldızları’ ve ‘Tema Yıldızları-Mutlu Şehirler’ adı altında 3 kategoriden başvuruları kabul etti.

Sektör profesyonellerinin bulunduğu jüri tarafından seçilen projeler, 15 Şubat’ta Crowne Plaza Florya Otelde düzenlenecek görkemli gece ile ödüllendirilecek…

Eğence sektörünün payı ekonomide her geçen yıl artıyor. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 14-16 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ATRAX19 sektörün tüm paydaşlarını 7’inci kez araya getirecek.

Bu kapsamda düzenlenecek Shining Star Awards 2019 ise eğlence dünyasında öne çıkan işlerin başarısını taçlandıracak

Üniversitelilere Özel Kategori…

Üniversitelere özel kategorinin de bulunacağı yarışma ‘Mutlu Şehirler’ kurmanın önemini ortaya koyacak.

Beyin fırtınasına da sahne olacak programda, şehir halkının bireysel gelişimini destekleyecek ve mutluluğuna katkı sağlayacak; park, peyzaj-eğlence ve sportif alanları ile birlikte tüm aktivitelere yönelik öne sürülen fikirler öne çıkacak.

Rekreasyon, Spor Bilimleri, İletişim, Peyzaj Mimarları, Mimarlık, Şehir Planlamacıları Bölümlerini kapsayan yarışma farklı disiplinler arası koordinasyonu sağlayarak üniversiteleri, üreticiler, yatırımcılar, etkinlik yöneticileri ve hizmet alıcıları (belediye-otel-AVM-kurumsal firmalar ) ile bir araya getiriyor.

Öğrencileri sektör ile buluşturacak yarışma ile üniversite gençlerinin kendi potansiyellerini ortaya çıkarmalarını sağlıyor.

iletişim : shining@tureksfuar.com.tr
serap@tureksfuar.com.tr
Tel: +90 (212) 570 63 05

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved.All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız. | Newsphere by AF themes.
Skip to toolbar