• Sat. Dec 4th, 2021

WMWNEWSTURKEY WEEKLY TRAVEL & LIFESTYLE MAGAZINE

ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA / In The Month Of December

Traffic Bot

FASHION,ART AND SOCIETY

  • Home
  • FASHION,ART AND SOCIETY

Istanbul’da SAMY NACERI VE DON KERRY RÜZGARI….

Fransız ünlü oyuncu TAXI serisi sinema filmlerinin başrol oyuncusu SAMY NACERI ve yanında menajeri ve dünyaca ünlü yetenek avcısı PREMIUM MUSIC PRODUCTION Ceo ;su DON KERRY ile birlikte bir sinema filmi projesi için İstanbul’a geldi….

Her ne kadar herhangi bir anlaşma sağlanamasa da İki ünlü isim Pandemi süresinde kabuğuna çekilen iSTANBUL eğlence ve cemiyet hayatına bir nebze olsun hareket getirdi…

 Türk sinema ve dizi sektörünün usta ismi EMİR EMİRHANOĞLU ve dizi sektörünün aranılan yüzü YÜKSEL İVGEN.in  ”DENGESİZLER” sinema filmi için bir araya gelen ünlü iki isim ENDİCAN OTELLERİ Yönetim Kurulu Başkanı Nebi Endican ve Genel Müdürleri Turan Çeliker sponsorluğunda ağırlandılar….

DON KERRY / TURAN ÇELİKER / ÜNLÜ MÜZİK YAPIMCISI MURAT EVGİN

SEDAT KARAGÖZ /  MÜZİK PRODÜKTÖRÜ RONİ ADUT / YAPIMCI LEVENT ÇEKİÇ / FATİH AVCI

YAPIMCI / OYUNCU YÜKSEL İVGEN / ENDİCAN HOTELS GENEL MÜDÜRÜ TURAN ÇELİKER

EMİR EMİRHANOĞLU VE YÜKSEL İVGEN ORGANİZASYONU İLE İSTANBUL’DA MUHTEŞEM BİR LANSMAN…

Uzun zamandır büyük bir sessizlik içinde olan İstanbul son yılların en muhteşem davetine sahne oldu.İstanbul’un gözde mekanı MAYSON GRUP Yönetim Kurulu Başkanı OKAN SAYRAÇ beyin ev sahipliği ve sponsorluğunda uzun süre konuşulacak olan bir gece yaşandı….

Geceye son yılların en çok konuşulan isimleri adeta akın ettiler.Ne var ki gecenin en renkli simaları ünlü tasarımcı HÜSEYİN KÜÇÜK ve Make-Up ın usta ismi GÖKHAN CİĞEROĞLU oldular.Hüseyin bey renkli kişiliği muhteşem dostluğu ile adeta herkesi büyüledi…

TRIP TRACK A.Ş Yönetim kurulu başkanı FATİH AVCI,WMWNEWSTURKEY MEDIA GROUP Türkiye partneri,Ve gecenin tartışılmaz en güzel hanımlarından biri Türkiye Güzeli SEVİN MEŞE ve DENİZ BERKE hanımefendilerde davetliler arasındaydı….

GAZETECİ,TURİZMCİ SEDAT KARAGÖZ,MÜZİK PRODÜKTÖRÜ RONİ ADUT,YAPIMCI,GAZETECİ LEVENT ÇEKİÇ,

İŞ ADAMI FATİH AVCI DAVETLİLER ARASINDAYDI…

EMİR EMİRHANOĞLU,MİLA KALI,TUĞÇE KOÇ,PELİN DEMİRÖREN,ADİL IŞIKSAÇAN,TURGUT GÜLEÇ,GÖNÜL ANGIN GECENİN ÖNDE GELEN İSİMLERİ İDİ… 

YÜKSEL İVGEN / EMİR EMİRHANOĞLU / KANAL 34 YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADİL KOÇALAN

                                                                   

                                                             

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Copyright © All rights reserved ( 2012 - 2021 ) All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.