• Wed. Sep 29th, 2021

WMWNEWSTURKEY WEEKLY TRAVEL & LIFESTYLE MAGAZINE

ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA

TURKISH SPECIAL NEWS / TOURISM & LIFESTYLE

  • Home
  • TURKISH SPECIAL NEWS / TOURISM & LIFESTYLE

TURİZM SEKTÖRÜNÜN BAŞARILI İSMİ OLEA OTEL GENEL MÜDÜRÜ HÜSEYİN ASLAN TURİZME KATTIĞI DEĞERLER

HARİCİNDE,TÜM SEKTÖR PAYDAŞLARINI DÜŞÜNDÜREN VE HAREKETE GEÇİREN EYLEMLERLE ADETA GÖZ DOLDURUYOR….

Türkiye’de turizm sektöründe bir ilk yaşanıyor.Özel duruma sahip Kemal Dünyada en iyilerin kullandığı ElektraWeb eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayarak turizm sektörüne Önbüro personeli olarak Olea Hotelde adım attı.

                          GÜNEYDOĞU ANADOLU’NUN YÜKSELEN YILDIZI,ÜNLÜ OTEL GENEL MÜDÜRÜ HÜSEYİN ASLAN’A BÜYÜK ONUR…

 

Real Konak Hotel’den Kilis Olea Otel’e transfer olan Hüseyin Aslan tıpkı Batman’da olduğu gibi Kilis’te
de turizm alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor.
Başarılı turizmci Hüseyin Aslan’a Kilis turizmine kattığı değerler, Kilis’in gelişimi ve tanıtımı için yaptığı çalışmalardan dolayı  “Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” Başkanı Sn. Murat Cumhur Muhtar ve üyeleri, “Kilis Kuvay-i Milliye Derneği” Başkanı Sn. Reşit Yetimoğlu ve üyeleri, “Sivil Terör Mağdurları Dernek Başkanı Sn. Veysel Evran tarafından plaket takdim edildi.

Üç dernek adına konuşma yapan Murat Cumhur Muhtar Plaketi sunarken Hüseyin Aslan’ın Kilis için yaptığı çalışmalardan memnuniyet duyduklarını dile getirirken kendisini tebrik etti. 

Hüseyin Aslan; ” Bu plakete layık görülmekten onur duydum dernek başkanları ve üyelerinin hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. 
7 yıl boyunca durmaksızın gerek sosyal sorumluluk projeleriyle, gerek otel içerisindeki çalışmalarımızla, turizme ve otelciliğe dair ne varsa sürekli üstüne katarak büyüttüğüm ve bölgede marka haline getirdiğim Real Konak Hotel’i; bünyemizde muhasebe görevini sürdüren Sinan Sarı’ya marka olarak teslim ettiğim günden bu yana hala emeklerimin meyvesini veriyor olmasını gururla izliyorum.
Aynı çalışmaları üstüne katarak Kiliste’de sürdürmekten ayrıca memnunum.” Diyerek konuşmasını sonlandırdı.
                     WMWNEWSTURKEY MEDIA GROUP / ISTANBUL,NEW YORK,ALMATY By Janbolat Khanat / Tony Bar

Leave a Reply

Copyright © All rights reserved ( 2012 - 2021 ) All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.   WEEKLY  TRAVEL  & LIFESTYLE MAGAZINE ...Everything should be as in your dreams / TRAVEL EXCLUSIVE WMWNEWSTURKEY'S / MOST BEAUTIFUL AND LUXURIES HOTELS ,RESTAURANTS,BARS,IN THE WORLD...