Turkish Special News / Advertorial

KYÄNİ HL5 KOLLAJEN TÜRKİYE’DE…

 

KYÄNİ’nin sağlık ve zindeliğe destek için ürettiği, beklenen yeni ürünü HL5, artık Türkiye’de!

Doğall kaynaklardan üretilmiş, maksimum bioyararlanım için hidrolize formda sunulan HL5, aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzı için gereken protein ihtiyacını karşılamaya destek olan bir kollajen.
Protein, vücuttaki en önemli yapı taşlarından biri. Kolay sindirilebilir proteinler ise,yaş aldıkça sağlığımızı korumak için daha da önemli hale geliyor.
Vücutta bulunan en yaygın protein olankollajen, ciltte, kemiklerde, kaslarda, deride, saçlarda, tırnaklarda, eklemlerde ve tendonlarda bulunan temel bir protein.
Amerika’lı sağlıklı yaşam firması Kyäni’nin yeni ürünü HL5, cildin zaman içinde kaybetmekte olduğu elastikiyetini yeniden kazanmasına yardımcı olarak güzelliğinize güzellik katarken, aynı zamanda saçlarınızın, tırnaklarınızın, eklemve kaslarınınızın güçlenmesine, hücrelerin tazelenmesine yardımcı olan bir kolajen.

KyäniHL5’in en önemli özelliklerinden biri, kollajeni hidrolize formda sunması,düşük molekül ağırlığına sahip olması ve içeriğine eklenmiş olan prebiyotikler.
Bu özellikleri sayesinde, vücutta çok daha kolay emilip,sağlıklı bir sindirim sistemine sahipolmaya destek olurken, ideal kiloda kalmayada destek olarak maksimum faydayı sağlıyor.
İçime hazır ve tekli paketleriyle doz ayarlaması çok pratik olan KyäniHL5, narenciye tadıyla bir o kadar da lezzetli. Şeker, GDO, gluten, süt ürünü ve yapay tatlandırıcı içermeyendoğal içeriklerle dizayn edilmiş olan HL5’in lezzetindeki tat ise stevia yaprağı tozundan geliyor.
Kyäni HL5 Kollajen sizlere daha sağlıklı, daha genç, daha dinamik bir yaşam için gerekli desteği sunuyor…
KURUMSAL İLETİŞİM / BAŞAK ORAL / F.F BASIN VE PR