Mon. Aug 19th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Popular Travel Experiences In The World / AUGUST 2019 / 19 / 25

Turizm İçin Dev İş Birliği…By Tony Bar / New York

2 min read

         

Türkiye’de turizmin kalbi İzmir’de atacak. Bir milyon kişiyi aşkın istihdam gücüyle Türkiye’nin konaklama sektöründeki en büyük çatı örgütü olan Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED)

ile Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) işbirliğinde ilk kez İzmir’de Horeca Fair Ege Uluslararası 4. Otel Ekipmanları ve Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı ve Horeca Fair Ege 4. Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı düzenlenecek.

Fuar nedeniyle Türkiye’nin dört bir yanındaki oteller, satın almalar için İzmir’i adres gösterirken fuar aynı zamanda lezzet şovuna da ev sahipliği yapacak.

GL Platform Fuarcılık tarafından son 3 yıldır Kuşadası’nda düzenlenen Horeca Fair Ege Uluslararası 4. Otel Ekipmanları ve Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı ve Horeca Fair Ege 4. Ev Dışı Tüketim Ürünleri, Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı önümüzdeki yıl 20-23 Şubat 2019 tarihleri arasında Fuar İzmir’de kapılarını açacak.

 Otel tekstili, mobilyaları, mutfak, otel odası, çamaşırhane, restoran ürün ve ekipmanları, aydınlatma, güvenlik sistemleri, havuz ve aksesuarları,  soğutma grupları, otel ve restoran yapı danışmanlık firmalarını ağırlayacak olan fuar eş zamanlı Ev Dışı Tüketim fuarı ile de gıda sektöründeki kaliteli ürün ve yenilikleri de görücüye çıkaracak.

Sektörün yol haritasının belirlenmesinde önemli isimler düzenlenecek panellere konuşmacı olarak katılırken Gastronomi bölümünde dünyanın dört bir yanından tanınmış şefler ağırlanacak.İ

2019 ve 2020 yıllarında 6 milyon turist ağırlaması beklenen Ege Bölgesi için bu fuar, her açıdan önem taşıyor. İzmir’i turizmin incisi kabul eden TÜROFED’e göre şehrin ve bölgenin yüksek potansiyeli ile bu fuar, hem konaklama sektörüne, hem gastronomiye hem de Türkiye’nin marka değerine büyük katkı sağlayacak…

ı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar