Wed. Jun 19th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Importand Travel Magazine To The World Importand People…

Silvia Furmanovich Marquetry ve Botanica Koleksiyonu’yla Midnight İstanbul’da …By Tony Bar / New York

1 min read

Silvia Furmanovich Trunk Show – Midnight Istanbul, 6-8 Nisan 2019

Kendi yaşam öyküsünden ilham alan mücevher tasarımcısı Silvia Furmanovich, yeni mücevher koleksiyonundan parçaların yanı sıra ünlü Marquetry ve Botanica Koleksiyonu’yla 6 – 8 Nisan tarihleri arasında Midnight İstanbul’da olacak.

Evlerindeki atölyede babası ünlü mücevher ustası Salvador Longobardi’yi izleyerek büyüyen Furmanovich, bugün her Silvia Furmanovich tasarımını kendi kişisel atölyesinde tasarlıyor

ve bu sofistike parçalar, tasarımcının geliştirdiği sıradışı mücevher tasarım teknikleriyle hayat buluyor.

Silvia Furmanovich’in tasarım estetiği, geçmişe dayanan teknikler ve çağdaş ilhamların buluşmasıyla ortaya çıkıyor, geleneksel ve modern teknikler arasında mükemmel bir denge kuruyor.

Her Silvia Furmanovich tasarımı, fildişi, mercan, turkuaz, ağaç ve değerli taşlarla birlikte kusursuz estetik sunuyor.

Gwyneth Paltrow, Naomi Campbell, Isabelli Fontana ve Ana Beatriz Barros gibi isimlerin tercihi olan mücevher tasarımcısının koleksiyonları Bergdorf Goodman, Saks Fifth Avenue, Neiman Marcus ve Moda Operandi ve Midnight İstanbul’da satılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved.All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız. | Newsphere by AF themes.
Skip to toolbar