• Sat. Dec 4th, 2021

WMWNEWSTURKEY WEEKLY TRAVEL & LIFESTYLE MAGAZINE

ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA / In The Month Of December

Traffic Bot

Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Harekatı Kyani Nitro Nutrition ile başladı… / By Sedat Karagöz / Turkish Exclusive News

ByJENNIFER BAR

Nov 2, 2021

Kyäni Bilim ve Danışma Kuruluna katılan, dünyanın en önemli beslenme ve fitness uzmanlarından, kitapları en çok satan yazar, TV kişiliği ve girişimci; Mel Gibson, Oprah Winfey ve Mehmet Öz gibi ünlülerle çalışan Mark Macdonald ile daha da güçlendiğini belirterek “Dünyada hayatlara dokunarak, sağlıklı beslenmeyi başka bir düzeye taşımaya hazırız!” dedi….

Dünyada sağlıklı yaşam giderek önem kazanırken doğal içerikli gıda takviyeleri ile 60’ın üzerinde ülkede insanlara “Daha iyi bir yaşam!” sunma misyonu ile hareket eden Kyäni, başlattığı Nitro Nutrition™ adlı küresel “Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Harekatı’nı 13 Ekim’de İstanbul’da yapılan toplantı ile duyurdu

Kyäni, çalışmalarıyla milyonları etkileyen ve onlara sağlıklı yaşamın sırlarını veren Beslenme ve Fitness Uzmanı Mark Macdonald ile işbirliğinde tanıttığı Nitro Nutrition™ adlı küresel “Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Harekatı’’ tanıtımına Kyäni Avrupa ve Türkiye’den sorumlu Başkan Yardımcısı Martin Groppe, Kyäni Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy ve Kyäni İş Ortağı Dr.Tunç Tuncer katıldı.

ÜNLÜLERLE TV PROGRAMLARI YAPIYOR


Mel Gibson, Oprah Winfrey ve Mehmet Öz gibi ünlülerle çalışan ve TV programlarında kitleleri yönlendiren Beslenme ve Fitness Uzmanı Mark Macdonald; “20 yılı aşkın bir süredir insanların kendilerini daha iyi hissetmelerine ve daha iyi görünmelerine yardımcı oluyorum.

Bu benim hayatımın misyonu oldu. Vücudumuzun gıdalarımız ile nasıl etkileşime girdiği, sağlığımız için nasıl hareket edebileceğimiz, Kyäni, ürünleri ile doğadan en iyi beslenmeyi nasıl elde edilebileceğimiz hakkında bilgelerimi, Kyäni Nitro Nutrition-Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Harekatı çatısında değerlendiriyorum” dedi..

KYANİ TÜRKİYE’NİN 2020 CİRO BÜYÜMESİ-DÜNYA BİRİNCİLİĞİ ANLATILDI

Toplantıda Kyäni Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy, Kyäni Türkiye’nin 2020 sonunda Kyäni’nin faaliyet gösterdiği 60’ın üzerinde ülke arasında ciro büyümesinde dünya birincisi olmasında uygulanan yöntemi ve 2021-2022 arasında Kyäni Türkiye’nin Plan ve Stratejilerini anlattı.

Sağlıklı yaşam harekatının öncülerinden Kuşadası Akut Lideri ve Kyani İş Ortağı Dr.Tunç Tuncer, Kyäni Gida Takviyeleri ve Nitro Nutrition Sağlıklı Beslenme Harekatının Türkiye için önemininden bahsetti.

BAŞKAN KATY HOLT-LARSEN: KYANİ İLE MARK’IN DENEYİMİ BİRLEŞİYOR

Kyäni Başkanı Katy Holt-Larsen ise dünyaca ünlü beslenme ve fitness uzmanı, en çok satan yazar, televizyon programcısı ve girişimci Mark Macdonald’ın Kyäni’de Bilimsel Danışma Kurulu üyesi olarak güçbirliği oluşturulduğunu söyledi.

Katy Holt-Larsen.“ “Mark ile ortak projeler yürütmekten inanılmaz heyecan duyuyoruz. İnsanların beslenme alışkanlıklarını değiştirerek, nasıl hayatlarını da değiştirebilecekleri, nasıl sağlıklı beslenecekleri konularında inanılmaz bir anlayışı var ve deneyimini Kyäni’nin doğal içerikli, yüksek teknoloji ile hazırlanmış gıda takviyeleri ile birleştiriyor. Sağlık ve zinde yaşam pazarında kesinlikle çığır açmaya hazırız” dedi.

MARK MACDONALD: KYANİ’DE EVİMİ BULDUM

Beslenme ve Fitness Uzmanı Mark Macdonald, Kyäni ürünlerinin dünyanın 60’ın üzerinde ülkesinde insan yaşamına getirdiği sağlıklı beslenmenin önemini belirterek “Artık sağlıklı beslenme ve fitness’in sırlarını Kyäni ürünlerinin işbirliğinde sunacağız. Sağlıklı yaşam için Kyäni’nin Nitro Nutrition™ adlı küresel hareketiyle, dünyada insanların hayatlarını ve sağlıklı beslenmeyi başka bir düzeye taşımaya hazırız!” dedi.

İNSANLARA ‘UMUT VERMEK’ ÇOK ÖZEL BİR DUYGU

Macdonald şöyle devam etti: “Hayatım boyunca insanlara umut verdim ve onlara en sağlıklı nasıl yaşayacaklarını gösterdim. Kyäni’nin sloganında yer alan insanlara ‘Umut Vermek’ şeklindeki kelimeyi duyduğum zaman hayalini kurduğum evimi bulduğumu anladım. Kyäni, ile birlikte çalışarak, hayatlara dokunmaya devam edeceğiz” dedi.

KYANİ’NİN KÜRESEL HAREKATI: NITRO NUTRITION

Mark Macdonald’ın insanların sağlıklı yaşamaları için yaptığı çalışmalarının Kyäni’nin eşsiz doğal içerikli, yüksek teknolijili ürünleriyle birleştirilmesiyle Kyani, Nitro Nutrition™ adlı küresel bir hareket başlatıldı.

Nitro Nutrition program, hazırlanması kolay, makro dengeli öğünlerin dikkatli bir şekilde tüketilmesini, besin eksikliklerini doldurmak için güçlü doğal takviyeleri ve vücudun Nitro’dan faydalanmasını sağlamak için basit egzersizleri içeren güçlü ancak takip etmesi oldukça kolay bir sistemdir. Effect™, vücutta sağlıklı bir enflamatuvar yanıt sağlayan, dolaşımı destekleyen, kan şekerini doğal olarak dengeleyen, sindirimi kolaylaştıran ve kolajen direncini destekleyen bir deneyimdir.

ABD’DE BAŞLATILDI

Kyäni, Salt Lake City, Utah’ta düzenlenen ve canlı yayınlanan Global Etkinliğinde sağlık ve zindelik için Nitro Nutrition™ adlı çığır açan yeni bir programı başlattı. Dünyaca ünlü bir sağlık uzmanı, en çok satan yazar ve Nitro Nutrition programının ortak yaratıcısı Mark Macdonald, 20’den fazla ülkeyi temsil eden izleyici kitlesine güçlü yeni sistemi tanıttı.

21 GÜNLÜK YENİLENME VE AYLIK İLERLEME PROGRAMLARI

Nitro Nutrition programı, hazırlanması kolay makro dengeli öğünlerin dikkatli bir şekilde tüketilmesini ve basit yemek yemeyi içeren güçlü ancak takip etmesi oldukça kolay ve vücudun Nitro Effect™’ten faydalanmasını sağlamak için basit egzersizleri içeren bir sistemdir.

Nitro Beslenme Programı, insanların sağlık hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için süresiz olarak tekrarlanabilen ancak 2 temel programdan oluşan; 21 Günlük Yenilenme ve Aylık İlerleme içerisinde Kyani gıda takviyesi kullanımını, düzenli egzersiz planını ve sağlıklı yemek tariflerini bulunduran bir sistemdir.

Vücudunuzu Yenilemenin ve “Nitro Effect™ (Etkisi) ”i Denemenin Tam Zamanı! Nitro Etkisi; kan şekeri düzeylerini, enflamatuvar yanıtını, sindirimi, dolaşımı ve kolajen esnekliğini sağlıklı seviyelerde olacak şekilde destekleyen, vücudunuza yönelik bir deneyimdir. Bunlar tümüyle en sağlıklı halinizi yaşamanız için beslenme ve fitness faaliyetlerinizi tam olarak anlamanızı sağlar!

21 Günlük Yenilenme ile başlayan sağlık maceranızı, ‘Aylık İlerleme Planı’ izler. Sağlık hedeflerinize ulaşana kadar aylık ilerleme planını tekrar eder, sonrasında ise tam bir Nitro sever olursunuz!

Yenilenme ve İlerleme planınız boyunca 3 aşamalı besleneceksiniz. 3 aşamalı beslenme, basitçe 3 saatte bir protein-yağ-karbonhidrat ile dengeli bir beslenme şeklidir.

Bu sayede kaslarınızı koruyan ve depolanan yağı sürekli yakması için vücudunuzu tetikleyen kan şekeri seviyeniz dengede kalır.

Protein tüketmek, kan şekeri glükagon hormonunu (kan şekerini yükseltir) olumlu yönde etkiler; karbonhidrat tüketmek, kan şekeri insülin hormonunu (kan şekerini düşürür) etkiler; yağ tüketmek ise HCL (mide asidi) salgılanmasını inhibe ederek sindirim hızını yavaşlatır. Üç besin maddesinin doğru porsiyon ölçülerinde birleşimi ve öğün aralıkları, kan şekerinizin dengede kalmasını sağlar.

500’DEN FAZLA GÖNÜLLÜ KATILDI

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, programın Amerika’da başlayan ve Avrupa’ya yayılan pilot uygulamasına 500’den fazla gönüllüden oluşan bir grup katıldı ve olumlu sonuçlar elde etti. Nitro Nutrition gönüllülerinden biri olan Tania Gustafson, Nitro Nutrition deneyimi hakkında şunları söyledi:

Sevdiğim yiyecekleri yememe izin veren bir sağlık programı yaşamak, – evet, çikolata bile – kan şekerimi dengede tutarak ve kaliteli takviyelerle öğün aralarında en iyi yiyecekler yiyerek, yaş aldıkça daha sağlıklı olmamı sağladı.” dedi.

MARK MACDONALD HAKKINDA:

Mark Macdonald, Venice Nutrition ve International Board of Nutrition and Fitness Coaching’in (IBNFC) kurucusudur, New York Times Çok Satanlar, Body Confidence ve Why Kids Make You Fat and How to Get Your Body Back’in yazarıdır. CNN, HLN, Tennis Channel ve Dr. OZ, Access Hollywood, The Today Show, Good Morning America, Fox News, 700 Club ve The Chelsea Show gibi ulusal medya kuruluşları için sağlık uzmanı olarak görev yapıyor. Daha fazlası için; https://markmacdonald.tv/

KYANI HAKKINDA

2005 yılında ABD’de kendi sektörlerinde başarılarını kanıtlamış üç iş insanı tarafından kurulan Kyäni, üç yıl süren Ar-Ge döneminde oluşturduğu beslenme sistemiyle bir Gıda Takviyesi ürünleri şirketidir.

Kyäni’nin kurucuları, tüm tecrübelerini Kyäni’de birleştirmişlerdir. Nesillerdir devam eden ticari başarıları sayesinde, güçlü ve istikrarlı işletmelere imza atan Kyäni kurucuları, halen aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 60’ın üzerinde ülkede faaliyetlerini sürdüren Kyäni’yi içinde bulunduğu sektörde zirveye taşımaktadır.

Firmanın ticaret modeli ‘Yeni Nesil Ticaret’ adı verilen, e-ticaretin marka elçiliği ile harmanlandığı bir iş modelidir. Kyani Türkiye, Türkiye’de AMCHAM, YASED ve Gıda Takviyeleri ve Beslenme Derneği üyesidir.

Doğal içeriklerin yüksek teknoloji ve bilim ile harmanlandığı, iyi bir yaşamı destekleyen besin takviyeleri ile Kyäni insanların hayatlarını iyileştirirken, aynı zamanda dünya çapında ‘Caring Hands’ isimli sosyal sorumluluk projesi ile pek çok ihtiyaç sahibi çocuk ve yetişkine gıda ve eğitim desteğinde bulunmaktadır.

Kyäni portföyündeki Wellness Üçgeni; ürünlerinin içerikleri ile (Sunrise, Nitro FX&Plus ve Sunset) bağışıklık sistemini güçlendirmeye destek olurken, vücudunuzun pek çok farklı ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamaktadır.

Aynı zamanda, protein ve kolajen grubu ürünleri hareketli bir hayata sahip olan, sağlıklı beslenmeye inanan, iyi görünmek isteyen pek çok kişinin almak istediği vitamin, mineral ve mikro besin ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olmaktadır.Firmanın portföyüne son olarak kattığı, Kyani ON Shots ise doğal guarana kafeini içeren, hayatta net olma, enerji ve berraklığa yönelik doğal enerji içeceğidir.

İyi bir yaşam amacıyla yola çıkan bir firma olarak, Kyäni tüm ürünlerini yüksek standartlarda üretmekte ve bu standartları dünya çapında ilgili kurumlar tarafından onaylatmaktadır. Resmî Kurumlar tarafından verilen “Ürün Sertifikaları” ve “Tedarikçi Sertifikaları” ile Kyäni iş ortaklarına ve müşterilerine güven vermektedir.

Kyäni’nin yaptığı her şey müşterilerinin ve iş ortaklarının fiziksel, ruhsal ve finansal sağlığının iyileştirmesine yardımcı olmak üzerine kurgulanmıştır.

Kyäni Türkiye’de 2012 senesinde faaliyetlerine başlamış ve şu an Kozyatağı’nda, 9 katlı plazasında 30+ personeli ile iş ortaklarına ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye’de TOÇEV ile yapmış olduğu iş birliği ile dünya çapındaki ‘Caring Hands’ sosyal sorumluluk projesinin de önemli bir parçasıdır ve farklı sosyal sorumluluk projeleri ile ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam edecektir.Ayrıca Kagider, AKUT gibi sivil topluluklarla pek çok sosyal sorumluluk projesine imza atmaktadır.

Firma özellikle son dönemde Kyäni’nin faaliyetinin bulunduğu tüm ülkeler için hazırladığı farklı dillerdeki marka ve ürün videoları ile dijitaldaki iletişimini de güçlendirmektedir. İş Ortaklarına ve müşterilerine kurumsal websitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenli ürün ve iş fırsatı iletişimi yapmakta, şirket, hizmet ve yatırımlarla ilgili vermiş olduğu düzenli bilgilerle onları beslemektedir.

Şirketin 2021 vizyonu, sektördeki pazar payını artırmak ve Kyäni’yi sektörün zirvesine oynayan büyük şirketler arasındaki yerini sağlamlaştırmaktır.

Kyäni Türkiye, 2020 yılında göstermiş olduğu satış artışı ile Kyani ülkeleri arasında dünya 1.si olmuştur.

Firma gerek müşteri sayısı, gerek iş ortağı sayısı ve gerekse satışlarındaki artışla 2021 yılında da Kyani’nin faaliyet gösterdiği tüm ülkeler arasında 1.liğini korumayı hedeflemektedir.

Özellikle Türkiye’de 13 Ekim’de başlatılan Nitro Nutrition-Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Yaşam Harekatı hedeflere ulaşmada tüm Kyani ailesine yeni kapılar açacaktır.

Daha fazlası için; www.kyani.com

JENNIFER BAR

Style & Beauty Editor / Jennifer Bar jennifer@wmwnewsturkey.com   ALMATY Baytursynov Street 132b, Almaty City, KAZAKHSTAN +7 702 230 42 17 NEW YORK  797 / 7th Ave, New York City, New York 10019, USA / TRAVEL EXPERIENCE IN TURKEY AND AROUND THE WORLD

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Copyright © All rights reserved ( 2012 - 2021 ) All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.