Sun. Jun 16th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Importand Travel Magazine To The World Importand People…

Reebok Sole Fury ile alışılmışın dışına çıkıyor…By Janbolat Khanat / Astana

2 min read

_

Reebok Sole Fury ile alışılmışın dışına çıkıyor…


Gelenekselliğe meydan okuyan Reebok, Sole Fury ile sokak giyiminin rahat ruhunu modaya uygun bir estetikle birleştiriyor. Eşsiz tasarımıyla öne çıkan Sole Fury, yeni ve performansa dayalı bir siluet sunuyor.

Global fitness ve yaşam tarzı markası Reebok, modaya uygun estetiğin sokak giyiminin rahat tarzıyla kusursuz bir şekilde birleştiği Sole Fury’yi piyasaya sürüyor.

Yepyeni ve performans odaklı bir siluetiyle merakla beklenen Sole Fury, Reebok’un 90’lı yıllarda geliştirdiği, ön ve arka tabanın ayrıldığı yenilikçi Parçalı Yastıklama (Split Cushioning) özelliği ile hafif ve rahat bir kullanım sağlıyor.

Üstün performans özelliklerle donatılmış ve göz alıcı bir estetiğe sahip olan Reebok Sole Fury, 360 ° nefes alabilirlik özelliğine sahip.

Aerodinamik havalandırma delikleri, delikli çorap astarı ve örgüden oluşan özel üst kısmı ile Reebok Sole Fury, gelişmiş nefes alabilirlik sağlıyor.

Ağırlığı ortadan kaldıran ve esneklik kazandıran hafif yastıklama özelliğine sahip olan ayakkabı, kompresyonu en aza indirerek stabiliteyi ve ilerlemeyi sağlıyor.

Cesur renkleri, birbirinden farklı ayakkabı bağcıkları ve kalın tabanı ile gelenekselin dışına çıkan Sole Fury ile Reebok kullanıcılara “Alışılmışın Dışına Çık” diyor.

Sole Fury’nin lansmanına özel #SplitFrom hashtagini yaratan Reebok, “Alışılmışın Dışına Çık” mottosuyla Nathalie Emmanuel gibi isimlerle iş birliği yapıyor.

Kadın ve erkek kategorisinde siyah ve beyaz olmak üzere iki renkle piyasaya sürülen Sole Fury, 619 liralık satış fiyatı ile Reebok mağazalarında ve seçkin perakende satış noktalarında yerini almaya hazırlanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved.All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız. | Newsphere by AF themes.
Skip to toolbar