• Tue. Sep 21st, 2021

Advertorial : PROTIME GROUP; Uzun Yılların Verdiği Tecrübe İle Sektörün Yıldızı Olmaya Aday / WMWNEWSTURKEY OCTOBER / 21 / 30 / 2020 / WEEKLY TRAVEL & LIFESTYLE MAGAZINE ” EVERYTHING SHOULD BE AS IN YOUR DREAMS ”

ByJANBOLAT KHANAT

Oct 17, 2020
PROTIME GROUP; Uzun Yılların Verdiği Tecrübe İle Güvenlik / Eğitim / Danışma / Yönetim Temizlik Personelleri Ve İnsan Kaynakları Olarak Hizmet Sunuyor.
Kurum sahibi ve Ceosu Savaş Yıldız yönetiminde sektör içinde hızlı bir yükseliş gösteren PROTIME,2021 yılında sektörde söz sahibi olmayı hedefliyor..
Gözetmen Danışma Hizmeti

Gözetim görevlisi kimlikli ve kimliksiz gözetim görevlisi olarak iki ayrı danışmanlık ve gözetim seçenekleri bulunmaktadır.

Güvenlik Eğitimi Danışmanlığı

Güvenlik eğitimi alanında Protime Group firmamız başta gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Resepsiyonist Hizmeti

Resepsiyonist oteller, kurumsal firmalar veya ofislerde gelen ziyaretçiyi karşılama ve doğru bir şekilde yönlendirme…

Temizlik Personeli Temini

Sözleşmeli temizlik personeli için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Dış hizmet alımının fiyat ve kolaylık avantajını…

İç ve Dış Cephe Cam Temizliği

Protime Grup firmamız İç ve Dış Cephe Cam Temizliği hizmet alanında siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Kongre Merkezi Temizliği

Uzun yılların verdiği tecrübe ve hizmet anlayışı ile Kongre merkezi temizliğini titizlikle ve özenle yapıyoruz.

Ofis ve Mağaza Temizliği

Detaylı Ofis Temizlik Hizmetlerinde ve periyodik temizlik hizmetlerinde firmamızdan sizlere özel çalışma planı hazırlamasını isteyebilirsiniz.

Plaza Temizliği

Hizmet anlayışı, fiyat politikası ve uzman personelleriyle sizlere aradığınız ama bulamadığınız kaliteli, güvenilir, titiz bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Rezidans Temizliği

Rezidans temizliği alanında güvenilirlik, kalite, titizlik, temizlik ve fiyat politikası ile piyasanın nabzını yoklayan firmamız uzun yıllardır…

Site Temizliği

Site temizliği, rezidans temizliği, avm temizliği, ofis temizliği, otel temizliği vb. tüm temizlik alanlarında firmamız alanında profesyonel…

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat çalışmaları bittikten sonra yada devam ederken temizlik ihtiyacınız olduğunda bu alanda yetişmiş bilgili ve tecrübeli…

Şantiye Temizliği
Şantiye temizliği, inşaat sonra temizlik gibi alanlarda firmamız profesyonel ekibi ve ekipmanları ile sizlere beklediğiniz hizmeti sunmaktadır.
Berkay İş Merkezi
Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sokak. No. 11 Daire 3
34387 Şişli/İstanbul / Türkiye

JANBOLAT KHANAT

JANBOLAT KHANAT EDITOR IN CHIEF jk@wmwnewsturkey.com Baytursynov Street 132b, Almaty City, KAZAKHSTAN +7 702 230 42 17 TRAVEL EXPERIENCE IN TURKEY AND AROUND THE WORLD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved ( 2012 - 2021 ) All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.