Tue. Jun 18th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Importand Travel Magazine To The World Importand People…

MURAT REİS AYVALIK, ERKEN REZERVASYON İLE YAZ KEYFİNİ ŞİMDİDEN SUNUYOR…By Jannifer Bar / New York

1 min read

Ayvalık’ın en gözde oteli olan, konforlu ve modern odaları, iç açıcı deniz manzarası ve birbirinden lezzetli menüleri ile çamların arasında huzurlu bir ortam sunan Murat Reis Ayvalık,

yaza özel sunduğu ayrıcalıklı fiyatlar ile misafirlerine unutulmaz bir tatil için erken rezervasyon fırsatı sunuyor.

Nefes kesen manzarası, ruhunuzu ve bedeninizi yenileyen D-Spa’sı ve Gym’i, dinlendirici konsepti, konforlu odaları, yemyeşil doğası, birbirinden lezzetli tatlardan oluşan menüleriyle tatilinizi huzur içinde geçirmenizi sağlayan Murat Reis Ayvalık,

yaza özel erken rezervasyon fırsatları ile yazı şimdiden ayağınıza getiriyor.

Murat Reis Ayvalık, tarihi yapısı, hikayelerle dolu dar sokakları, deniz ve adalar manzarası ile bir liman kasabası olan Ayvalık’ın en gözde oteli olarak misafirlerini ağırlıyor.

Ayvalık’ta yazın keyfini çıkarmak isteyen misafirleri için Murat Reis Ayvalık,

31 Mart tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda yüzde 20, 1 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında yapılan rezervasyonlarda ise yüzde 10 indirim ayrıcalığı sunuyor.

www.muratreisayvalik.com.tr

Murat Reis Ayvalık, Erken Rezervasyon ile Yaz Keyfini Şimdiden Sunuyor…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved.All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız. | Newsphere by AF themes.
Skip to toolbar