• Sun. Oct 17th, 2021

WMWNEWSTURKEY WEEKLY TRAVEL & LIFESTYLE MAGAZINE

ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA

MASTERS OF EVENTS

  • Home
  • MASTERS OF EVENTS

Toplantı, Gezi, Kongre Ve Sergi Sektörlerinin Tüm Oyuncularını Bir Araya Getiren ACE of MICE Awards Kongre, Toplantı Ve Etkinlik Ödülleri, Türk Hava Yolları (THY) Sponsorluğunda Gerçekleştirilecek Organizasyonla Antalya’da Sahiplerini Buluyor…

Toplantı, gezi, kongre ve sergi sektörlerinin tüm oyuncularını bir araya getiren ACE of MICE Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, Türk Hava Yolları (THY) sponsorluğunda gerçekleştirilecek organizasyonla Antalya‘da sahiplerini bulacak.

Ulusal ve uluslararası 160’dan fazla kurumsal firma ile 7-9 Kasım 2021’de ikili toplantıların yapılacağı etkinlik, MICE sektörünü buluşturacak.

Sektörünün en iyilerinin 23 ayrı kategoride ödüllendirileceği organizasyon, 3 gün boyunca etkinlik ve turizm sektörünün önde gelenlerini Antalya’da bir araya getirecek.

Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman, Kundu Turizm Merkezindeki bir otelde düzenlenen toplantıda, kısa ismi MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) olan turizm çeşidinin son yıllarda daha fazla ön plana çıktığını söyledi.

Etkinliğin hem MICE sektörüne hem de Antalya ve Türkiye’nin marka değerine katkıda bulunacağını belirten Ataman, “Antalya, dünyanın önde gelen MICE destinasyonlarının başında geliyor. İki yıla yakın süredir devam eden salgın süreci nedeniyle sektörümüz zor günlerden geçti. Yaraların sarılmaya başladığı bu dönemde destinasyon pazarlama faaliyetleri önem kazanıyor. Etkinlik, sektörün duayenlerini bir araya getirecek olması açısından özel bir önem taşıyor.” dedi.

ACE of MICE Fuarı ile 8 yıldır sektöre önemli katkılar sağladıklarını aktaran Ataman, Antalya’daki etkinlikle bunu bir üst noktaya taşıyacaklarını vurguladı.

Etkinlikte, yurt içinden ve yurt dışından çok önemli markaların, çok değerli isimlerini buluşturacaklarını anlatan Ataman, “Bu büyük organizasyonla etkinlik sektörünün faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı, MICE sektörünü ve sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte artırmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

“Antalya’nın altyapısı turizm çeşitliliğine açık”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de Kovid-19 salgını ve afetlerden dolayı zor bir dönem yaşandığını, turizm sektörünün bu durumdan olumsuz etkilendiğini kaydetti.

MICE sektörünün en önemli etkinliği olan Masters of Events ACE of MICE Awards by Turkish Airlines’ın Antalya’ya gelmesinden memnuniyet duyduklarına değinen Böcek, “Dünya güzeli Antalya’mıza her şey yakışıyor. Bu etkinlik için her türlü desteği vermeye hazırız. Önümüzdeki dönemde Antalya’nın turizminin gelişmesi ve MICE sektörünün göz bebeği olması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Turizm sektörüyle beraber çalışmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ise salgın sürecinde Türkiye’nin güzel haberler e ihtiyacı olduğuna dikkati çekerek, “Toplantı ve etkinlik anlamında Antalya’nın altyapısı hazır. Artık dünya çapında kongre salonlarımız var. Önümüzdeki yıllarda MICE sektörü Antalya’da daha da gelişecek. Salgın geçtiğinde en hızlı toparlanacak sektör, turizmdir. Kitle turizminde sıkışıp kalmamak için birlikte hareket etmek önemli. Antalya’nın altyapısı turizm çeşitliliğine açık. Hep beraber olursak, birlikte çalışırsak, toplantı ve etkinlik anlamında daha üst düzeye çıkarız.” değerlendirmesinde bulundu.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı ve Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege de etkinliğin Antalya’da düzenlenmesinin turizm sektörü ve Antalya’nın tanıtımı için önemli olduğunu kaydetti.

Toplantıya, İl Kültür Turizm Müdürü Candemir Zoroğlu, THY MICE Müdürü Vildan Mataracı, THY Antalya Satış Müdürlüğü Pazarlama Şefi Özlem Çatalcalı, TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ferit Turgut ile sektör temsilcileri katıldı.

Masters of Events B2B programı ile katılımcı şirketler, ulusal ve uluslararası kurumsal şirketler ve DMC’ler ile 2 gün boyunca B2B toplantılar ile network geliştirebilecek!

B2B İçeriği Nedir?

  ACE of M.I.C.E.  B2B programı iki gün sürer.

 Kurumsal ve global satın alıcılar masalarda isimlikleri olacak şekilde mesafeli olarak otururlar.

  Katılımcı şirketler istedikleri satın alıcıların masalarında 15’er dakika sunum ve tanıtımlarını gerçekleştirme imkanına sahip olur.

  Katılımcı şirketler 2 günlük etkinlik boyunca toplamda 40-45 civarında hosted buyer’la bir araya gelmiş, yeni işbirliklerinin tohumlarını atmış olurlar.

 Katılım gösterecek etkinlik yönetim firmaları ve otellere B2B paket programı sunduklarımız şu şekildedir;

 8-9 Kasım tarihlerinde B2B toplantılara katılım hakkı (1 kişi için geçerlidir)

 Nest Kongre Merkezi’nde etkinlik boyunca öğle yemekleri ve ikramlar

 8 Kasım Akşamı Nirvana Cosmopolitan Hotel’de gerçekleştirilecek MOE Party’e 2 kişi katılım hakkı

 9 Kasım akşamı Nest Kongre Merkezi’nde kırmızı halı seremonisi ile gala yemeği düzeninde gerçekleştirilecek ACE of M.I.C.E. Awards gecesine 2 kişi katılım hakkı.

Daha fazla bilgi için: miceodulleri.com

With the Masters of Events B2B program, participating companies will be able to develop networks with national and international corporate companies and DMCs for 2 days with B2B meetings!

What is a B2B Program?

 ACE of M.I.C.E B2B program lasts two days.

 Corporate and global buyers sit at a distance with their name tags on the tables.

Participating companies have the opportunity to make presentations and promotions for 15 minutes at the tables of the buyers they want.

 Participating companies come together with around 40-45 hosted buyers during the 2-day event and sow the seeds of new collaborations.

The B2B package program we offer is as follows:

Right to attend B2B meetings on 8-9 November (valid for 1 person)

 Lunch and refreshments throughout the event

 2 people are entitled to attend the MOE Party

  2 people are entitled to participate in the Awards night

For more information: miceodulleri.com

Copyright © All rights reserved ( 2012 - 2021 ) All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.   WEEKLY  TRAVEL  & LIFESTYLE MAGAZINE ...Everything should be as in your dreams / TRAVEL EXCLUSIVE WMWNEWSTURKEY'S / MOST BEAUTIFUL AND LUXURIES HOTELS ,RESTAURANTS,BARS,IN THE WORLD...