Sun. Sep 15th, 2019

WMWNEWSTURKEY

PREMIUM LIFESTYLE & TRAVEL MAGAZINE / EXECUTIVE EVENTS / SEPTEMBER 2019 / 16 / 22

M.I.C.E. ENDÜSTRİSİNİN OSCARLARI 7. YILINDA BAŞ DÖNDÜRMEYE HAZIRLANIYOR… / Jannifer Bar / New York / Istanbul

2 min read


Her yıl dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri’nin görkemli töreni 3 Nisan Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

M.I.C.E. ENDÜSTRİSİNİN OSCARLARI 7. YILINDA BAŞ DÖNDÜRMEYE HAZIRLANIYOR

Türkiye’nin En Prestijli Ödülleri…

“Connecting Dots” mottosuyla gerçekleştirilecek 7. ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri kapsamında firmalar;etkinlikler ve Etkinlik/Toplantı Yönetim Firmaları olmak üzere 2 ana başlık ve 22 ayrı dalda başvurularını gerçekleştirdiler.

Jüri-Finalist Toplantısında, ilk elemelerden geçip son aşamaya kalan 78 finalist, Türkiye’nin en itibarlı ve prestijli ödülüne sahip olabilmek için yarıştı.

Türkiye’nin en iyi markalarının üst düzey yöneticileri ve sektör profesyonellerinden oluşan 84 kişilik jüri heyeti, noter huzurunda etkinlik endüstrisinin en iyilerini belirledi…Görkemli Tören, 1900 Kişinin Katılımıyla Gerçekleşecek
3 Nisan 2019 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Connecting Dots” konseptiyle MICE endüstrisinin Oscarları olarak bilinen görkemli törende, etkinlik ve toplantı sektörünün en iyileri açıklanacak. 

7.ACE of M.I.C.E. Awards’ın ışıltılı kırmızı halı seremonisi ve etkileyici sahne şovlarıyla dolu ödül törenine her yıl, iş ve cemiyet hayatından önemli isimler, MICE endüstrisi profesyonelleri ve Türkiye’nin en büyük kurumsal şirketlerinin üst düzey yöneticilerinden oluşan 1900 kişi katılım gösteriyor.

İletişim :

Sarp ÖZKAR – travelpr@outlook.com
0532 417 84 04 / 0212 706 06 36

News / wmwnewsturkey / Jannifer Bar / New York / Istanbul

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar