Thu. Apr 9th, 2020

WMWNEWSTURKEY

PREMIUM LIFESTYLE & TRAVEL MAGAZINE / EXECUTIVE EVENTS / APRIL / 2020 / 07 / 14 / A FRESH SEASONS,FRESH EXCITEMENT,THE SPECTACULAR NEW SEASON…

LA RICA ” VARLIKLI KADIN ” BODRUM’U LEZZETLERİYLE BÜYÜLEMEYE GELİYOR…By Jannifer Bar / New York / Tony Bar / New York / Janbolat Khanat / Almaty

2 min read

Bodrum La Rica ile Buluşmaya Hazırlanıyor…

Türk lezzet sanatının büyük ustası şef Özlem Mekik eni bir heyecanla artık Bodrum yarımadasında….

Bodrum’un ayrıcalıklı koylarından Türkbükü’ne yeni bir heyecan, yeni bir hayat geliyor.

Lezzet severlere hem şık hem rahat bir ortamda mükemmel bir gastronomik deneyim yaşatacak olan ve İspanyolca’ da ‘Varlıklı Kadın‘ anlamına gelen La Rica bu yaz Bodrum’un vazgeçilmezleri arasına girecek.

İspanyol mutfağından ilham alan, Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini yeni bir anlayış ile birleştiren La Rica, misafirlerinin damağında unutulmaz lezzetler bırakırken özel dekorasyonu ve farklı ambiyansı ile keyifli saatler yaşatacak.

Yaratıcı Şef Özlem Mekik’in dokunuşu ile İspanyol ve Türk Mutfağının harmanlanmasıyla oluşturulan, gündüz ve akşam olmak üzere iki farklı menü ile hizmet verecek olan La Rica Bodrum’un en popüler buluşma noktalarından biri olacak.

Zengin kahvaltı menüsü, tapas alternatifleri, atıştırmalıklar, yaz salataları, burgerlar, özel ikramları ve çok daha fazlası ile gündüz menüsünden seçim yapmakta zorlanacaksınız. Denizden, bahçeden hazırlanan özel ikramları ile dikkat çeken akşam menüsü ile La Rica misafirlerini eşsiz lezzetler karşılayacak.

Güne La Rica’nın eşsiz lezzetli kahvaltısı ile başlayarak özel plajında Türkbükü’nün keyfini çıkaracak olan misafirler, dilerse sevdikleriyle birlikte akşam yemeğinde La Rica’yı tercih ederek günün her anında Bodrum’un tadına varacak.

Mekân işletmeciliği alanında deneyimli, yaratıcı şef Özlem Mekik ve ekibinin titiz çalışmasıyla menüden dekorasyona, mezelerden peçetelerine kadar her detayın misafirleri için özel yapılan bir çalışmanın eseri olarak ortaya çıkan La Rica Bodrum Türkbükü’nün gözdesi olacak.

LA RICA ” VARLIKLI KADIN ” BODRUM’U LEZZETLERİYLE BÜYÜLEMEYE GELİYOR…By Jannifer Bar / New York / Tony Bar / New York / Janbolat Khanat / Almaty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar