Sun. Jun 16th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Importand Travel Magazine To The World Importand People…

IFA PARIS BRIDGES KÖPRÜLER 2019 DEFİLESİ İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ…By Janbolat Khanat / Almaty / Tony Bar / New York / Jannifer Bar / Istanbul

2 min read

By Janbolat Khanat / Almaty / Tony Bar / New York / Jannifer Bar / Istanbul

IFA PARIS BRIDGES KÖPRÜLER 2019 DEFİLESİ İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ…

IFA Paris Uluslararası Lüks ve Moda Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan BRIDGES- KÖPRÜLER defilesi,28 Mayıs 2019,Salı günü Şerefiye Sarnıcı’nda gerçekleştirildi.

BRIDGES- KÖPRÜLERdefilesi, Fatih ilçesi Piyer Loti Caddesi üzerinde bulunan ve Bizans İmparatoru II. Theodosius döneminde 428-443 yılları arasında inşa edilen Şerefiye Sarnıcı’nın büyülü tarihsel atmosferinde ünlü koreograf Asil Çağıl koreografisiyle,

Zeliha Çal, Tuğçe Sarıkaya,

Seviye İkbal Tulgar,Türkan Geyik,

Özlem Karaoğlu, Jenya Krivenko

ve Kaan Akıncı   gibi önemli mankenler eşliğinde gerçekleştirilen defile izleyenleri büyüledi.

Öğrencilerine dünya çapında eşsiz ve özel eğitim imkânları sunan moda ve lüks okulu IFA Paris; İstanbul, Paris ve Şangay gibi önemli moda merkezlerinde düzenlediği eğitim programları ile öğrencilerine küresel moda dünyasının bir parçası olma şansını sunuyor.Fransız kökenli IFA Paris, İstanbul ‘da medeniyetler tarihini, Paris’te klasik Fransız kültürünü ve Şangay’da hızla değişen yenilikçi moda ve lüks dünyasını kesiştirerek gerçekçi bir bilgi hazinesi oluşturuyor.

Eğitmen ve öğrencilerinin 50’den fazla milliyeti içermesiyle sektörde uluslararası denilebilecek okulların nadir bir örneği olan IFA Paris, 2013 yılından beri faaliyet gösterdiği İstanbul’da BRIDGES- KÖPRÜLERdefilesi ile moda severler ile buluştu.

Farklı kültürlerden gelen öğrencilerin tasarladığı deneysel ve yaratıcı çalışmalarının sergileneceği defile, kültürlerin birleşme noktasında bir köprü görevi gören İstanbul’da gerçekleştirilecek olması sebebiyle özel bir anlam taşıyor.

IFA PARIS İSTANBUL KAMPÜS HAKKINDA

IFA Paris, Fransa ve Paris’ten sonra Avrupa ve Asya’nın kesişme noktasında yer alan ve en hareketli şehirlerden biri olan İstanbul’da da faaliyet göstermektedir.

İstanbul’un saygın üniversitelerinden biri olan Nişantaşı Üniversitesi ile iş birliği içinde olan IFA Paris, çeşitli faaliyetler ve güvenli konaklama alanlarının yanında restoran, kafe ve alışveriş alanları da sunan Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453’te yer almaktadır.

Lisans Moda Tasarımı ve Teknolojisi, MBA Lüks Marka Yönetimi, Sektörel Kısa Kurslar gibi özel eğitimler veren İstanbul kampüsünde dünyanın farklı bölgelerinden gelen öğrenciler, küresel moda ve tekstil sektörüne hazırlanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved.All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız. | Newsphere by AF themes.
Skip to toolbar