• Sun. Oct 17th, 2021

WMWNEWSTURKEY WEEKLY TRAVEL & LIFESTYLE MAGAZINE

ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA

GELECEĞE HAZIR OLANLAR ACE of MICE EXHIBITION by TURKISH AIRLINES’DA BİR ARAYA GELİYOR! / By Sedat Karagöz / Janbolat Khanat / Almaty

                 GELECEĞE HAZIR OLANLAR ACE of MICE EXHIBITION by TURKISH AIRLINES’DA BİR ARAYA GELİYOR! /
                                                                                        By Sedat Karagöz / Janbolat Khanat / Almaty
28-30 Haziran 2021 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde MICE ve Turizm sektörü profesyonelleri ACE of MICE kapsamında 8. kez bir araya geliyor olacak. FIT FOR FUTURE ve CONNECTING DOTS temasıyla düzenlenecek olan fuar, sektör profesyonellerine benzersiz bir MICE deneyimi yaşatırken sektörünün ticari hacmini arttırmaya hazırlanıyor.

Uzun bir aradan sonra turizm ve MICE sektörü temsilcilerinin üst düzey pandemi önlemleri alınmış bir şekilde ilk kez bir araya geleceği fuar kapsamında, 11 ana başlık altında 69 konuşmacı pandemi sonrası turizm ve MICE sektörünün geleceğini masaya yatıracaklar.Fuar,MICE ve Turizm sektörünün geleceğine damga vurmaya devam edecek.

                   TURİZM MEDYA GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI VOLKAN ATAMAN
ACE of MICE Türk Hava Yolları isim sponsorluğunda, TÜRSAB Stratejik partnerliğinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C İstanbul Valiliği, İstanbulBüyükşehir Belediyesi,İstanbul Ticaret Odası, TUROFED, TUROB, Antalya Tanıtma Vakfı, AKTOB desteğiyle gerçekleştiriliyor
InfinityVisiualFxStudio,Fuara Attığınız İlk Adımdan İtibaren Sizi Büyülemeye Hazırlanıyor!Sihirli Hologramik Açılış Şovumuzu İzlemeye Bekliyoruz.

Fuara attığınız ilk adımdan itibaren sizi büyülemeye hazırlanan InfinityVisiualFxStudio yapacağı özel konsept ve deneyim alanları ile sizleri ACE of MICE’ın etkileyici ortamına davet ediyor.Anti Gravitykonsepti ile sizleri adeta içine alacak, unutamayacağınız sihirli hologramik açılış şovumuzu izlemeye bekliyoruz.
Güvenli Fuar Ortamı Sizleri Bekliyor
4 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen ACE of MICE Awards töreninde olduğu gibi fuar alanında da üst düzey pandemi önlemleri titizlikle gerçekleştirilecek. Misafirler HES kodu tarama sistemi ile fuara giriş yapabilecekler. Fuar alanında bulunan termal kameralı turnikeler sadece ateşi 38 derecenin altında ve maske takan misafirlere açılacak.
Dünya Turizm ve MICE sektörüne Yön Veren İsimler ACE of MICE Kapsamında İstanbul’da
Global Business Travel Association – GBTA  J. Grant Caplan
Association of TourOperators in Russia – ATOR Maya Lomidze
The European Travel Agents’ andTourOperators’ Associations – ECTAA  PawelNiewiamdomski
AzerbaijanTourism Board – ATB                FlorianSengstschmid
FederazioneItalianaAssociazioniImpreseViaggi e Turismo – FIAVET  IvanaJelinic
Antalya Tanıtma Vakfı ve 7 Mehmet’ten VIP Yemek Daveti
Akdeniz mutfağının özel lezzetleri Antalya tanıtma vakfı ve 7 Mehmet’in özel sunumuyla Gastro Show VIP Lounge alanında video mapping eşliğinde protokol katılımıyla gerçekleştirilecek.
Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinden Büyükelçi ve Konsoloslara Özel Yemek Daveti
TÜRSAB Başkanı Sn. Firuz Bağlıkaya ACE of MICE kapsamında büyükelçi ve konsolosları Gastro Show VIP Lounge alanında video mapping eşliğinde özel bir yemek daveti ile ağırlayacak.
Uluslararası Hosted Buyer Programına Yoğun İlgi! 90 Uluslararası Satın Alıcı ve 15.000’den Fazla Ziyaretçi…
Uluslararası Hosted Buyer Programıkapsamında; yurtdışıpazardankatılacak 90uluslararası incentive firması, PCO, DMC ve kurumsal satın alıcılarfuarkapsamındakatılımcıfirmalarla B2B görüşmegerçekleştirecek.
3 gün boyunca, fuara 15.000’den fazla profesyonel ziyaretçi nin katılım göstermesi bekleniyor. 2021 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelikli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacaklar.

Fuarın uluslararası MICE pazarlarındak igörünümünün ve konumunun yükseltilmesin oktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesin de başta MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor.

Eğlenceli ve Dopdolu Bir İçerik Sizlerle

Bu Konferans Bizim İçin!
ACE of M.I.C.E.’ınbüyüleyicisahnesi 8. yaşında;11 anabaşlıkaltında 69 konuşmacıyı sektör profesyonelleri ile biraraya getirererek ışık, renk, ses ve dijital kurguların büyüleyici birlikteliğiyle hikayeler yaratanlara evsahipliği yapmaya devame diyor.
Dünyaca ünlü isimler benzersiz deneyimlerini ve gelecek perspektiflerini ACE of M.I.C.E. izleyicisiyle paylaşacak.
 • BıraktığınızGibiDeğil: TurizmEndüstrisindeHavacılığınSeyri/Önemi
 • SektörDernekleri MICESektörününGeleceğini Masaya Yatırıyor
 • PandemiSonrasıTurizm ve MICE’ınGeleceği (SeyahatAcentaları Birlik Başkanları Katılımıyla )
 • Gelecek On Yılın Seyahat Trendleri
 • Gelecekte Pazarlama İletişimi ( Kurumsal ŞirketlerinCmo’larıKatılımıyla)
 • Etkinlik ve SponsorlukYönetimi&İletişimdeDijitalleşme (Kurumsal İletişimcilerDerneğiKatılımıyla)
 • Galataport İstanbul Cruise’da MICE Oturumu(Cruise FirmalarıKatılımıyla)
 • Production Talks ”SektöreYönVerenler” 1. Oturum
 • Production Talks ”SektöreYönVerenler” 2. Oturum
 • SınırsızTurizm:TurizmPotansiyelininGeliştirilmesindeAzerbaycan Ve TürkiyeArasındakiİşbirliğininOlumluSonuçları
 • HibritKongreDeneyimleri/ YeniDönemdeKongreler
FIT TO GETHER!

AMEzing Party by Jolly MICE: Yılın En İddialı Partisine Hazır Mısınız?

Fuarın  ilk günü olan 28 Haziran  2021 tarihinde 1.000 MICE ve Turizm profesyoneli Jolly MICE isim sponsorluğun da muhteşem bir parti eşliğinde İstanbul KongreMerkezi açıkalanda bir araya gelecek.
Artık bir marka haline gelmiş olan “AMEzingParti” her yıl ayrı bir konseptte düzenleniyor.Turizm , MICE profesyonelleri ve kurumsal satın alıcıların davetli olduğu partide, video mapping şov, DJ ve sürprizlerle dolu dans performansları eşliğinde unutulmaz bir gece yaşatılacak.

http://ameistanbul.com/tr/

JENNIFER BAR

Style & Beauty Editor / Jennifer Bar jennifer@wmwnewsturkey.com   ALMATY Baytursynov Street 132b, Almaty City, KAZAKHSTAN +7 702 230 42 17 NEW YORK  797 / 7th Ave, New York City, New York 10019, USA / TRAVEL EXPERIENCE IN TURKEY AND AROUND THE WORLD

Copyright © All rights reserved ( 2012 - 2021 ) All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.   WEEKLY  TRAVEL  & LIFESTYLE MAGAZINE ...Everything should be as in your dreams / TRAVEL EXCLUSIVE WMWNEWSTURKEY'S / MOST BEAUTIFUL AND LUXURIES HOTELS ,RESTAURANTS,BARS,IN THE WORLD...