• Tue. Sep 21st, 2021

Geçtiğimiz günlerde Çırağan Sarayı’nda corona virüs kurallarına uygun gerçekleşen Ekonomi Zirvesinde BERREN Studio defilesi göz kamaştırdı /WMWNEWSTURKEY 2021 / 01 / 07 JANUARY / WEEKLY TRAVEL & LIFESTYLE MAGAZINE ” EVERYTHING SHOULD BE AS IN YOUR DREAMS ”

ByJENNIFER BAR

Jan 7, 2021
Geçtiğimiz günlerde Çırağan Sarayı’nda corona virüs kurallarına uygun gerçekleşen Ekonomi Zirvesinde BERREN Studio defilesi göz kamaştırdı.
Koreografisi ünlü koreograf Asil Çağıl tarafından yapılan  defilede Sema Şimşek, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Seviye İkbal Tulgar, Açelya Kartal, Gamze Balım,
Derya Ekşioğlu,  Türkan Geyik ,Melike Yalnız, Merih Öztürk,  Yanita Schmidt ve Jenya Krivenko,Yasemin Yeniay,  Aybike Hindistan  ve Simge Ünal
gibi 26 taçlı  model podyumda yürüdü…

MİMOZA çiçeklerinin hikayesinden esinlenilen Berren Studio 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonunda modayı sadece tüketmeye yönelik görenlerin tam aksine bir çiçekten ilham alarak masalsı bir serüvene çıkıyor.

Rengiyle neşe saçan, çiçek açtığındaki zamanın bile anlamı olan, kırgın gözükmesine rağmen güçlü karakteriyle tüm coğrafi koşullarda çiçek veren MİMOZA ÇİÇEĞİ…

Tüm özellikleri ile adeta içinde bulunduğu koşullarda hayata devam etmek için mücadele eden ben, siz, o gibi… Karanlıkta dahi içsel ışığını yitirmeyen bir çiçek..

Özgürlüğü temsil eden MİMOZALAR; ümite, barışa ve sevgiye yolculuk ediyor. Koleksiyon kadının aynı zamanda hem feminen hem de güçlü olabileceğinin bir kanıtı olarak karşımıza çıkıyor.

Berren bu sezon koleksiyonu  oluştururken modanın sadece tüketmekten var olduğunu düşünenlerin aksine her yanıyla üretmenin bir gereklilik olduğunun altını çiziyor.

Tam da Mimoza çiçeğinin karakterinde barındırdığı özellikler gibi. Dayanışma ruhuyla, Umutlu , çaresizlikten uzakta, yaşamaya değer güzellikleri içinde barındıran.
Tamda ‘Hayat’ gibi… Yaşanacak güzel günlerin keyifli bir hatırlatıcısı olarak sizlere eşlik etmesini hayal ettiğiniz koleksiyonum masalsı serüveninde her kadına  eşlik etmesini  ve dokunmasını arzu ediyor.

Defilenin makyajları Banu Saadet  make up team tarafından, saçları  Black White Cadde Kuaför tarafından  ve ses/ışık/teknik Fashion Art-Mesut Büyüksofuoğlu tarafından yapıldı.

https://www.berrenstudio.com/

JENNIFER BAR

Style & Beauty Editor / Jennifer Bar jennifer@wmwnewsturkey.com   ALMATY Baytursynov Street 132b, Almaty City, KAZAKHSTAN +7 702 230 42 17 NEW YORK  797 / 7th Ave, New York City, New York 10019, USA / TRAVEL EXPERIENCE IN TURKEY AND AROUND THE WORLD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved ( 2012 - 2021 ) All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.