Fashion & Travel Press Release Travel Exclusıve News Turkısh Specıal News

Fashion & Travel / Tuba Karaca 2020 İlkbahar ve Yaz Koleksiyonunu Tanıttı / By Asil Çağıl

Abiye ve gelinlik tasarımında 12 yıllık deneyime sahip olan Tuba Karaca,  günlük şık kıyafetlerden oluşan “Tuba Karaca 2020 İlkbahar ve Yaz Koleksiyonu’nu” 14 Temmuz Salı günü Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirdiği defile ile tanıttı…

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci,  moda sektörünü de yakından etkiledi.

Kontrollü normalleşme süreci ile birlikte moda sektörü de hareketlenmeye başladı.

Normalleşme sonrası düzenlenen ilk defileye,  abiye ve gelinlik tasarımında 12 yıllık deneyime sahip olan Tuba Karaca imza attı.

Farklı tarzı ile büyük beğeni toplayan modacının zarafeti ve şıklığı ön plana çıkardığı yeni günlük şık kıyafet koleksiyonu uzun süredir merakla bekleniyordu.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen ve 43 parçalık koleksiyonun tanıtıldığı defileye iş, sanat, spor ve sanat camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Günlük koleksiyonu ile modaseverlerin karşısına çıkan Tuba Karaca, tasarımlarıyla göz kamaştırdı.

Defilede, Asil Çağıl koreografisiyle podyuma çıkan Ece Gürsel, Tuğçe Sarıkaya, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Seviye İkbal Tulgar, Gamze Balım ve Derya Ekşioğlu’nun  da aralarında yer aldığı ünlü modeller, ilgiyle izlendi.

Açık alanda yapılan defilede konuklar, sosyal mesafeye dikkat edilerek yerleştirilen masalarda ağırlandı…

JENNIFER BAR
Style & Beauty Editor / Jennifer Bar jennifer@wmwnewsturkey.com   ALMATY Baytursynov Street 132b, Almaty City, KAZAKHSTAN +7 702 230 42 17 NEW YORK  797 / 7th Ave, New York City, New York 10019, USA / TRAVEL EXPERIENCE IN TURKEY AND AROUND THE WORLD
https://www.wmwnewsturkey.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *