Mon. Aug 19th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Popular Travel Experiences In The World / AUGUST 2019 / 19 / 25

CHILLER VE SOĞUTMA GRUPLARI SERVİS HİZTMETLERİNDE SEKTÖR LİDERİ OLMAYI HEDEFLEYEN OSVE YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR…By Janbolat Khanat / Istanbul / Jannifer Bar / New York / Tony Bar / New York

2 min read

2003 yılında kurulan ve Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Gıda Muhafaza sektörlerinde faaliyet gösteren OSVE,Kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde birçok yeni yatırımı hayata geçirmiş, tüketicisine üstün teknoloji sunmuş, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiş ve bunların yanı sıra öncü konumunu her zaman korumuş bir firmadır.

HEDEF 2019 YILI SONUNDA PROASİST TEDARİKÇİLERİ ARASINDA 1.SIRAYA YÜKSELMEK…

Kuruluş vizyonları arasında en önemli yeri müşterilerine gönül rahatlığıyla kullanabileceği kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak ve   gelişimlerini ve rekabet gücünü sürekli kılmaktır.

Değerlerini her daim en üst düzeyde tutan OSVE kurumsal manifestosunda asla vazgeçmeyecekleri unsurlara yer veriyor….

Müşteri Odaklılık 

İşletmemizin sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde geliştirmek, müşterilerin gelecekteki beklentilerine cevap verebilecek ortamlar oluşturmak ve müşteri profilinde güvene dayalı sürekliliği sağlamak temel ilkemizdir.

Çalışanlar 

İşletme başarısının, çalışanların başarı ve mutluluğu ile doğru orantılı olduğu düşüncesinden yola çıkarak; çalışan memnuniyetini prensiplerimiz çerçevesinde üst düzeyde tutmak, çalışanların sosyal ve mesleki gelişimlerini sağlamak için ortam oluşturmaktır.

Stratejik Gelişim 

Zaman içinde değişen değerlerin, her sektörde yeni eğilimler ortaya çıkardığı ve bu değişime ayak uyduramayan işletmelerin yok olduğu gerçeğine dayanarak; yapı sektörünün izlediği gelişim sürecini anlamak, geleceğe dönük projeler üretmek ve sektöre önderlik etmektir.

Verimlilik 

Sürekli bir şekilde öz değerlendirme yapmak, verimliliği artırıcı faaliyetleri araştırmak ve uygulamaktır.

Çevre Bilinci 

Doğa ve çevrede artı değerler yaratmaktır.

Bu değerlerle yola çıkan ve değerlerinden asla ödün vermeyeceklerini ifade eden OSVE Yönetim kurulu başkanı ve ayrıca şirketin genel müdürü HAKAN ERBAŞ ve kuruluşundan bu yana görev alan operasyon yöneticisi ZEYNEP YEŞİLKAYA önümüzdeki yıla büyük bir gururla bakıyorlar..

HEDEF 2019 YILI SONUNDA PROASİST TEDARİKÇİLERİ ARASINDA 1.SIRAYA YÜKSELMEK…

Osve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti

Adres:     Organize San. Böl. Demirciler San. Sit. D2 Blok No:294 / B İkitelli / Başakşehir / İSTANBUL

E-Posta : info@osve.com.tr

Telefon  : +90 212 671 43 40

Fax       : +90 212 671 43 42

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar