Mon. Aug 19th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Popular Travel Experiences In The World / AUGUST 2019 / 19 / 25

Altın Marka ödülleri 2.kez sahiplerini buluyor…By Ruhi Alınan / İstanbul

2 min read

 

Ceylan İnşaat Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek olan İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi için geri sayım başladı. Türkiye’nin global ve yerel markalarını bir araya getiren dev organizasyon 200 marka temsilcisini ağırlayacak.

Türk ekonomi ve iş dünyasının ilgi odağı olan organizasyonun ana sponsorluğunu, geçen sene “Yılın İnşaat Markası” ödülüne layık görülen ‘Ceylan İnşaat’ üstlendi.

Sunuculuğunu ünlü mankenler Özlem Yıldız ve Şenol İpek’in yapacağı II. Türkiye Altın Marka Ödülleri, 17 Aralık Pazartesi akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’de gerçekleşecek.

I. Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde “ Yılın İş Adamı” ödülünün sahibi olan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, aynı zamanda sahip olduğu Ceylan İnşaat ile de “Yılın İnşaat Markası” ödülüne layık görülmüştü.

Bu kapsamda Muammer Ceylan: “Uzman bir ekip tarafından bu ödüle değer bulunmuş olmak bizim motivasyonumuzu daha artırdı.

Aslına bakarsanız aldığımız bu ödül, işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir kanıtı.

Türk markaları arasında olmak ve bu sıfatla ilerlemek bizleri daha da güçlü kılıyor. İnsanları Türk markalarına teşvik etmek ve markalaşmaya katkı sağlamak amacıyla da II. Türkiye Altın Marka Ödülleri’ne ana sponsor olmak bizler için bir gurur kaynağıdır.” İfadelerini dile getirdi.

                      GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN TÜRK MARKALARINI SEÇİN

Türk markalarının adını, dünyaya en iyi şekilde duyurmayı hedefleyen Türkiye Altın Marka Ödülleri Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş: “Bu ödül töreninin amacı; ülkemizin önemli markalarının, Türkiye ve dünyadaki bilinirliğini artırmak ve hak ettiği yere ulaşmasını sağlamaktır.

Kendi markalarımıza sahip çıkarak tüm dünyaya gücümüzü göstermek istiyoruz. Bu nedenle bu tür etkinliklerin, halkımızın markalarına sahip çıkması adına fırsat olacağını düşünüyoruz.” İfadelerini dile getirdi.

Türkiye’nin, dünya ekonomisinde ilk 10 ülke arasında yer aldığını ve Türk markalarının artık dünyanın her yerinde görüldüğünü belirten Delibaş, tüm Türkiye’nin tek vücut olarak markalarına sahip çıkması ve yerli markaların gücünü bilmesi gerektiğinin altını çiziyor.

Kurumsal iletişim / Beyza Erduran

Açıklama: cid:image003.png@01D1B289.67DEBF90

Gsm:0507 840 06 10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar