Tue. Jun 18th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Importand Travel Magazine To The World Importand People…

ALL, Accor’un yeni yaşam tarzı sadakat programı, Paris Saint-Germain Futbol Kulübünün Ana Partneri ve forma sponsoru oldu.By Jennifer Bar / Istanbul / New York / Tony Bar / New York / Janbolat Khanat / Almaty

4 min read

ALL, Accor’un yeni yaşam tarzı sadakat programı, Paris Saint-Germain Futbol Kulübünün Ana Partneri ve forma sponsoru oldu.By Jennifer Bar / Istanbul / New York / Tony Bar / New York / Janbolat Khanat / Almaty

Accor ve Paris Saint-Germain, bugün küresel çaptageçerli çok yıllı ortaklık sözleşmesini imzaladıklarını ilan eder.  ALL (Accor Live Limitless), Accor’un yeni yaşam tarzı sadakat platformu,

2019/2020 sezonundan itibaren kulübün Ana Partneri ve resmi forma sponsoru olacaktır. 

Ortaklık, dünyanın en hızlı büyüyen futbol kulübü ile otelcilik sektörünün küresel, öncü liderini bir araya getirecek ve Accor’un 265 milyon misafiri, sosyal medyada kulübü ve oyuncuları takip eden 395 milyon taraftarakatılacaktır. 

Bu ortaklık sayesinde her iki marka tüm dünya çapında katılımı arttıracakyenilikçi girişimleri sporseverlere sunacaktır. 

Paris Saint Germain’in hızla artan popülerliği, benzersiz yaşam tarzı yaklaşımı ve hem destekçileri hem de partnerlerine ilham veren tüm dünyada takdir edilen know-how’u, hem mevcut hem de gelecekteki üyelerine “hayattabir kez” deneyimleri sunmayı amaçlayan Accor’un yeni sadakat programı ALLile mükemmel bir bütünlük göstermektedir.

ALL,dünya çapında 4,800 otel ve Raffles, Fairmont, Sofitel, Pullman, Novotel,Mercure ve Ibis gibi olağanüstü bir küresel marka portföyüne sahip Accor’un tümekosisteminde ödüller, hizmetler ve deneyimleri entegre eden bir sadakatdeneyimi sunacaktır.  

Ortaklığa ilişkin detaylar, 22 Şubat 2019 tarihinde saat 18:00’de Paris Prensler Parkı stadyumunda Paris Saint Germain YK Başkanı ve CEO Nasser Al-Khelaifi, ve Accor Grubu YK Başkanı ve CEO Sébastien Bazin ve beraberindekiler ile birlikte açıklandı…

ACCOR HAKKINDA

Accor, 100 ülkede 4,800 otel, resort ve konutta benzersiz ve anlamlı deneyimler sunan dünya lideri bir arttırılmış otelcilik grubudur.  Lüksten ekonomiye kadar rakipsiz bir markaportföyüne sahip Accor 50 yılı aşkın bir süredir otelcilik alanında hünerlerinisergilemektedir. 

Salt bir konaklamanın ötesinde, Accor Yiyecek&İçecek, geceyaşamı, sağlık ve ortak markalarıyla yeni yaşam, çalışma ve oyun oynama yollarısunmaktadır. 

İş performansını arttırmayıamaçlayan Accor’un iş hızlandırıcı programlar portföyü, otelcilik dağıtım,operasyonlar ve deneyimleri güçlendirmektedir. Misafirler, dünyanın en çekiciotel sadakat programlarından birine ulaşabilmektedir. 

Accor, sürdürülebilirdeğer yaratımına derinden bağlı olup gezegene ve topluma geri vermede aktif birrol oynamaktadır.

Planet 21 – Acting Here, “pozitif otelcilik” adınahareket etmeye çaba gösterirken, bağış fonu Accor Solidarity, mesleki eğitim veistihdama erişim ile imkanlardan yoksun insanlara imkanlar sunmaktadır. 

Accor SA hisseleri, Euronext Paris Borsasında (ISIN kodu:FR0000120404) ve ABD’de OTC Piyasasında (Kodu: ACRFY) kotedir. Daha fazla bilgiiçin accor.com sitesini ziyaret ediniz. Veya Twitter ve Facebook’ta bize katılın ve bizi takip edin.

PARİS SAINT-GERMAIN HAKKINDA

Paris Saint-Germain futbol kulübü 1970 yılında kuruldu.  Kulübün QSI tarafından satın alındığı 2011 yılından bugüne, Paris Saint-Germain, dünyanın en iyi futbol kulüplerinden ve küresel spor markalarından birisi olmak için kendisini dönüştürmektedir. 

Kulüp, organizasyonun tam merkezinde yatan Paris şehriyle benzersiz bir şehir, benzersiz bir kulüp felsefesiyle yeniden bütünleşmiştir. 

Kulüp, yedi yıl gibi kısa bir süre içinde 20 kupa (tüm tarihinde 38) kazanmış olup Fransa’nın en başarılı futbol kulübü haline gelmiştir. 

Paris Saint-Germain, Ronaldinho, Beckham, İbrahimovic yanı sırabugün Neymar, Mbappé, Cavani, Thiago Silva gibi çok sayıda büyük futbolcuya ev sahipliği yapmıştır. 

Kulübün uluslararası arenada popülerliği hız kesmeden artmaktadır.

Bugün dünyanın en çok takip edilen kulüplerinden birisi haline gelmiş olup yediyıl gibi kısa bir süre içinde sıfırdan 65 milyondan fazla sosyal medyatakipçisine ulaşmıştır.  Bu sezon, Doha,New York ve Singapur’da uluslararası ofisler açmıştır. 

Bugün erkek futbol, kadın futbol, hentbol ve judo’dan oluşan öncüspor kulübü 2016 yılında e-sporu bünyesine dahil etmiştir.

Topluma geri vermeyi temel bir değer olarak kabul eden Kulüp, büyükve etkili programlar geliştirmek için Vakfının kapasitesini büyük ölçüde arttırmıştır. 

Sayısız projelerinden birisi olan Red & Blue School projesi kulübün imkanlardan yoksun gençlere imkanlar sunmasını sağlamaktadır.

WMWNEWSTURKEY / TURKISH NEWS PRESS /

ISTANBUL / NEW YORK / TONYBAR / SEDAT KARAGOZ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved.All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız. | Newsphere by AF themes.
Skip to toolbar