Mon. Feb 17th, 2020

WMWNEWSTURKEY

PREMIUM LIFESTYLE & TRAVEL MAGAZINE / EXECUTIVE EVENTS / FEBRUARY 2020 / 21 / 29 / A FRESH SEASONS,FRESH EXCITEMENT,THE SPECTACULAR NEW SEASON…

ADATEPE İDA BLUE’DA BİR KIŞ MASALINA DAVETLİSİNİZ / By Janbolat Khanat / Astana / TURKISH SPECIAL NEWS / Istanbul

2 min read

ADATEPE İDA BLUE’DA BİR KIŞ MASALINA DAVETLİSİNİZ / By Janbolat Khanat / Astana /

TURKISH SPECIAL NEWS / Istanbul

Yerel değerlerin sürdürülebilirliği ve geçmişten geleceğe köprü olma felsefesini benimseyen Adatepe Ida Blue, Kaz Dağlarında unutulmaz bir kış deneyimi için misafirlerini bekliyor.
İdeal bir güzrotası için Kaz Dağlarının muhteşem doğası ve dört bin yıllık mirastan antik çağlara uzanan mitoloji deneyimleri,
Adatepe Ida Blue’nun eşsiz servis kalitesiyle dingin bir tatil keyfine dönüşüyor…
Tüm odaları kendi hikayelerine sahip, yöreye ait ve özenle seçilmiş antika parçalara eşlik eden eşsiz Anadolu kilimleri ile dekore edilmiş Adatepe Ida Blue, gün ışığı, doğa ve huzurun ritimlerini kucaklayarak yeniden keşfediyor.
Yerel organik malzemeler ile hazırlanmış lezzetli yemekleri ve meşhur Ida Blue kahvaltısı, Ida Blue Masalını unutulmaz kılıyor.

Kaz Dağları’nın keşfedilmeyi bekleyen doğası ve tarihi güzellikleri Adatepe Ida Blue rehberliğinde konuklarını bekliyor.

Kişiye özel olarak organize edilen yürüyüşler ile misafirler doğa ve mitolojinin kalbinde hissederken,

antik Yunan’dan yörük kültürüne uzanan lezzet keşifleri ile Ida masalının ruhunu keşfediyor.

Adatepe köyü ve Kaz Dağlarının el değmemiş coğrafyasını, yerel yaşam motiflerini, kültür ve lezzetlerini daha yakından tanıma şansının yanı sıra bağ bozumu,

safari turu, sezonluk zeytin hasadı ve mantar avı gibi deneyimler demevsim özelliklerine göre seçenekler arasında yerini alıyor.

Güz tatil rotalarının vazgeçilmez adresi Adatepe Ida Blue, misafirlerine kaliteli ve rafine bir dinlenme deneyimi sunarken, eşsiz lokasyonu sayesinde keyifli doğa ve çevre gezileri ile şehrin kalabalık ve yoğun hayatından unutulmaz bir kaçamak sağlıyor.
Adatepe Ida Blue Hakkında
Kaz Dağlarının batı yamacında Adatepe Köyü’nde yer alan Adatepe Ida Blue, her biri kendine ait hikayeye sahip Deluxe Villa ,Deluxe Balkonlu ve Double Deluxe 9 odadan oluşuyor.
Muhteşem peyzajı ve meyve ağaçları içinde yer alan Adatepe Ida Blue üstün hizmet kalitesiyle bahçeden ve köyden topladığı ürünler, bitki çayları ve Edremitin eşsiz lezzetli zeytinyağları ile hazırlanmış yemekleriyle misafirlerini ağırlıyor.

http://www.idablue.com.tr/

ADATEPE İDA BLUE’DA BİR KIŞ MASALINA DAVETLİSİNİZ / By Janbolat Khanat / Astana /

TURKISH SPECIAL NEWS / Istanbul

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar