Tue. Jun 18th, 2019

WMWNEWSTURKEY

The Most Importand Travel Magazine To The World Importand People…

BENZERSİZ BİR MICE DENEYİMİNE HAZIR MISINIZ?By Tony Bar / New York / janbolat Khanat / Astana / Sedat Karagöz / İstanbul

4 min read
 Türkiye’in ilk ve ‘’tek’’ etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı ACE of M.I.C.E.Exhibition by Turkish Airlines değişen yüzüyle altıncı defa global MICE endüstrisini ağırlamaya hazırlanıyor.

     

“BİR MICE FUARINDAN NE BEKLENİR?”


6. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines 20-22 Şubat 2019’da “ConnectingDots” mottosu çerçevesinde hazırlanan yeni konseptiyle İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 

250 Uluslararası Firma, 500’den FazlaProfesyonel, 15.000’den Fazla Ziyaretçi…

Uluslararası HostedBuyer Programıkapsamında yurtdışı pazarından katılacak 250 uluslararası nitelikli MICEprofesyoneli ve 500’ün zerinde yerel profesyonel,  fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2 görüşme gerçekleştirecek.

3 gün boyunca, fuara 15.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin katılım göstermesi bekleniyor.

2019 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelik daha kaliteli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacak.

Fuarın uluslararası MICE pazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta olmak üzere MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerleişbirlikleri genişletiliyor.

25 Milyar TL’yi Aşan Etkinlik ve Toplantı Bütçesi!

2019 yılı için UluslararasıHostedBuyer programı kapsamında ağırlanacak firmaların yıllık etkinlik ve toplantı bütçesi 25 Milyar TL’yi aşarken, satın alıcılar ağırlıklı olarak Rusya, Hindistan, Avrupa ve Asya ülkelerinden geliyorlar.

Fuarın uluslararası MICEpazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta olmak üzere MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor.

Sizi Neler Bekliyor?

Açılış Seremonisi

Resmi açılış seremonisine; protokol,fuar katılımcıları, hostedbuyer’lar, basın mensupları, iş, sanat ve cemiyet hayatından simaları katılacak.

Performans şovlarıyla başlayacak olan seremoni,protokol konuşmacılarının fuarı takdimleriyle devam edecek.

Gala Yemeği

20 Şubat akşamı 550 kişinin katılımıyla İstanbul boğazının en muhteşem mekanlarından biri olan PORTAXE’dagerçekleşecek gala yemeğinde uluslararası ve yerel katılımcılar,hosted buyer’lar ve konuşmacıların aynı masa etrafında bir araya getirerek networkun devamlılığını sağlıyoruz.

Boğaz Turu

20 Şubat akşamı Uluslararası HostedBuyer’ların, basının ve konuşmacıların katılımıyla gerçekleşen boğaz turuyla profesyonel rehberler eşliğinde İstanbul destinasyonunu uluslararası katılımcılarımıza tanıtıyoruz.

AMEzing Parti: Yılın En İddialı Partisine Hazır Mısınız?

Fuarın ikinci günü olan 21 Şubat 2019 tarihinde, 41 ülkeden 1500 MICE profesyoneli muhteşem bir parti  DorockXL’de bir araya gelecek.

Artık bir marka haline gelmiş olan“AMEzing Parti” her yıl ayrı bir konseptte düzenleniyor. Ulusal ve uluslararasıhostedbuyerlar, katılımcı firmalar, konuşmacılar,

uluslararası MICE dernek başkanları, basın mensupları, sanat, iş, cemiyet hayatı ve spor camiasından çok özel isimlerin davetli olduğu partide, video mapping şov, müzik grupları, DJ vesürprizlerle dolu dans performansları eşliğinde unutulmaz bir gece yaşatılacak.

Speakers’ Corner 2019: Etkinlik Endüstrinin Son GelişmeleriniEn İyilerinden Dinleyin!

Global MICE sektörünün en büyük marka ve isimlerini bir araya getirmeye devam eden ACEofM.I.C.E.by Turkish Airlines 2019 Konferans Programında,

etkinlik endüstrisinin yeniiletişim teknolojileri ışığında geçirdiği değişim sürecinden esinlenerek deneyimsel pazarlama ve deneyim tasarım,destinasyon pazarlaması, etkinlik teknolojileri ve esportemalarınıişleniyor.

Madonna Konserleri, La SagradaFamilia Işık Şovları, Victoria’sSecretFashion Show veSuperBowl gibi Dev Etkinliklerin Yaratıcıları ACE of M.I.C.E.’ta! 

DeneyimselPazarlama ve Deneyim Tasarımı konularında dünyanın lider etkinlik ve yönetimi şirketi GES’in Uluslararası Genel Müdür Yardımcısı JasonPopp; 

PICO Global Marka Etkileşimi Direktörü Gregory Crandall; Madonna konserleri ve SuperBowl gibi şovların daimi prodüksiyon şirketi Moment Factory’nin sahne şovlarının ardında mutfaktan gelen bir isim JohannaMarsal, 

Sila Sveta’danAnastasiaFilatova; küresel pazarda lider deneyimsel pazarlama ajansları Jack Morton Worldwide’dan Caspar Mason ve Freeman XP’denJordan Waid konferans programı kapsamında ACE of M.I.C.E.’da!

Bunlarınyanında Kurumsal İletişimciler DerneğiPaneliyse; SOCAR Türkiye, TAB Gıda, PepsiCo, Sabancı Üniversitesi gibimarkaların iletişim yöneticilerini buluşturuyor.

ÇelebiHavacılık Holding sponsorluğunda düzenlenen Destinasyon Pazarlaması oturumlarında ICCA Paneli;

Rusya,Seul, Sırbistan, Güney Afrika ve Abu Dhabi gibi destinasyonların turizm otoriteleri

ve kongre bürolarının başkanlarını, ICCA Avrupa direktörünün moderasyonundagerçekleşecek panelde buluşturuyor.

Hızla Yükselen Trend E-Spor’un En Önemli İsimleri ACE of M.I.C.E.’ta!

Vestel sponsorluğunda düzenlenen E-spor oturumları ise Kaan Kural ve Tunç Berkman moderasyonunda iki farklı panele ev sahipliği yapacak.

RIOT Games, Netmarble’ın yöneticileri veTürkiye Espor Federasyonu gibi endüstrinin kilit aktörlerini bir araya getirecek panellerde,

E-spor’un geleceği ve etkinlik endüstrisine ve markalara vaat ettikleri ele alınacak.

www.ameistanbul.com

By Tony Bar / New York /  Turkey Representative Sedat Karagoz / Istanbul

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved.All rights reserved by wmwnewsturkey company inc.No news and photos without permission.This site has been installed by TONY BAR and is based in New York.All rights belong to SEDAT KARAGOZ / sedatkaragoz@wmwnewsturkey.com / Design and editing Tony Bar & Sedat Karagoz / ISTANBUL / NEW YORK / ALMATY / DOHA - We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız. | Newsphere by AF themes.
Skip to toolbar