Branding Turkiye Business Traveller Discover.Luxury EBO CARAVAN International Center for Journalists Interview Luxury Boutique Hotels Luxury Small Hotels Of The World Luxury Travel Magazine National Press Club Journalism Institute Press Release Travel Exclusıve News Turkısh Specıal News

A new era in tourism begins with the contactless, sterilized and healthy holiday concept at the forefront / By Janbolat Khanat / Almaty / WMWNEWSTURKEY FEBRUARY / 21 / 28 / 2021 / WEEKLY TRAVEL & LIFESTYLE MAGAZINE ” EVERYTHING SHOULD BE AS IN YOUR DREAMS ”

EBO Karavan Turizm, is a new generation holiday concept which offers you multipleexperiences within the same vacation.

By eliminating airport to hotel transfer your hotel room on wheels will be waiting for your arrival and will pick you up directly from the airport.

So your driving holiday experience through the most magnificent costal routes of the Mediterranean and Aegean can begin the moment you land.
With this multi-location holiday opportunity, you will not be confined to a hotels grounds, instead you will be able to experience all shades of green and blue, islands, Natural bays, Natural life and freedom during your holiday.
Our historical visits shed light on our vision of holism by integrating the heritage of the most valuable cultures into your vacation.River tours, boat tours and Aquapark activities, which are normally extras in resort holidays,
carry our all-inclusive concept further.
{With our various sports, entertainment, activities and organizations, the programs that will not resemble luxury resort holidays aim to make you enjoy happiness.}

You will be able to bring along your pets, alongside your loved ones. So the whole family can enjoy the holiday with ease.
In essence, it aims to offer an unforgettable holiday service by blending the warmth of Kamp-Karavana and the culture of travelers experience with our new generation holiday services that have managed to combine the camp-caravan culture with luxury resort holidays.

With our non-contact, sterilized and healthy holiday concept at the forefront, you can choose safely.
https://ebocaravantourism.com/
Tatil anlayışını çok üst versiyona taşıyan EBO Otelvan Turizm sizlere birçok deneyimi bir arada sunan yeni nesil tatil anlayışıdır.

Otel odası konforunda araçlarımız ile direk havaalanından hareket kolaylığı ile transfer zorluğunu tamamen ortadan kaldırır.

Akdeniz ve Ege’nin en muhteşem sahil rotasında dilerseniz izole kabinli özel şoför ile dilerseniz sürüş deneyimini ‘B’ sınıfı ehliyetiniz ile şahsen yapabilirsiniz.
Çok lokasyonlu tatil imkanı ile otel sınırlarından kurtularak, rotamızda ki birçok noktada tatil çeşitliliğinin tadını çıkarın.
Dalından gastronomi sofralarınıza doğallık, lezzet ve farklı tatları ilk elden taşımakta.
Yeşil ve mavinin tüm tonlarını yansıtarak tatilinizde Adalar, Koylar, Doğal yaşam ve Doğanın kalbine ulaşım özgürlüğünü ön planda sunmakta..
Tarihi ziyaretlerimiz, eski medeniyetlerin en değerli kültürel miraslarını tatilinize entegre ederek bütünsellik vizyonumuza ışık tutmakta.

Geleneksel tatillerde extra sunulan Nehir turu, Tekne turu ve mega Aquapark aktiviteleri bütünsel konsepte dahil olup, beklentilerinizin çok daha üzerine çıkmakta.
Özünde Kamp-Karavan kültürünü lüks tesis tatilleri ile birleştirmeyi başarmış yeni nesil tatil hizmetlerimiz ile Kamp-Karavan’ın sıcaklığını ve gezginler deneyim kültürünü harmanlayarak lüks ve unutulmaz bir tatil hizmetini kusursuz sunmayı amaçlamakta.
Temassız, sterilize ve sağlıklı tatilin ön planda tutulduğu konseptimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Sevimli dostlarınız olan evcil hayvanlarınızı da rahatlıkla tatilinize götürebilme olanağı ile tatilinizi tüm sevdikleriniz ile paylaşa bileceksiniz.
Çeşitli spor, eğlence, aktivite ve organizasyonlarımız ile lüxs tesis tatillerini aratmayacak programlar mutluluğun tadını almanızı amaçlamakta.

https://ebocaravantourism.com/

JANBOLAT KHANAT
JANBOLAT KHANAT EDITOR IN CHIEF jk@wmwnewsturkey.com Baytursynov Street 132b, Almaty City, KAZAKHSTAN +7 702 230 42 17 TRAVEL EXPERIENCE IN TURKEY AND AROUND THE WORLD
http://www.wmwnewsturkey.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *