Asil Çağıl Fashion & Travel Luxury Living Mag Luxury Travel Magazine Press Release Travel Exclusıve News Turkısh Specıal News

Asil Çağıl Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi.Erkan Özarman En İyi Koreografi Ödülünü Asil Çağıl’a Verdi…

ERKAN ÖZERMAN EN İYİ KOREOGRAF ÖDÜLÜNÜ ASİL  ÇAĞIL’A VERDİ…
Geçtiğimiz günlerde Suda Tur Gemisinde Tuğçe Sarıkaya Dağıstan tarafından düzenlenen 1.Zirve ve Kariyer Ödül Töreni’nde Türkiye’nin En İyi koreografı Ödülü Asil Çağıl’ın oldu.
İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi.
Düzenlenen ödül töreninde,Yılın En İyi Koreografı Ödülü Asil Çağıl’a verildi.
Yaptığı birbirinden başarılı  defileler ve yardım derneklerine verdiği desteklerden dolayı ödüle layık görülen ünlü koreograf Asil Çağıl’ aldığım ödül beni çok mutlu etti.

Erkan Özerman gibi çok kıymetli bir duaeyenden bu ödülü almak büyük mutluluk ve gurur, aldığım  ödüller başarı ve doğru adımlarla ilerlediğimizi gösteriyor ve daha güzel işler için bizi motive ediyor, bizimle aynı yolda yürüyen  ekip arkadaşlarıma  sonsuz teşekkürler’ dedi.
Ödülünü  Erkan Özerman’ın elinden aldı…
Moda dünyasının ünlü ismi Erkan Özerman’  Asil Çağıl’la ilgili ‘Best Model Of Turkey ve Best Model Of The World yarışmalarımın koreografı,  tabi ki en iyi koreograf.
O yüzden onunla çalışıyoruz. ‘dedi. İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde çok sayıda isme ödül takdim edildi.
Erkan Özerman’a gecede ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü aldı. Gecenin sunuculuğunu  başarılı sunucular Gökay Kalaycıoğlu ve Ece Gürsel yaparken, Ses/ışık/teknik Fashion Art -Mesut Büyüksofuoğlu tarafından gerçekleştirildi.
TONY BAR
Travel, Food & Drink Editor / Tony Bar tonybar@wmwnewsturkey.com   NEW YORK  797 / 7th Ave, New York City, New York 10019, USA / TRAVEL EXPERIENCE IN TURKEY AND AROUND THE WORLD
http://www.wmwnewsturkey.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *