We're here to help you discover the traveler within.This passion-packed list of 2023's must-see destinations, places, and immeasurable experiences is backed by our experts in travel. www.wmwnewsturkey.com & www.wmwnewsworld.com

Dünyaca Ünlü İtalyan Kasap Dario Cecchini Türkiye’ye Geliyor / Travel Exclusive News / Janbolat Khanat / Almaty Special News

0 0
Dünyaca Ünlü İtalyan Kasap Dario Cecchini Türkiye’ye Geliyor / Travel Exclusive News / Janbolat Khanat / Almaty Special News
Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum’un imza restoranlarından Atelier Di Carne by Dario Cecchini, 11-12 Temmuz tarihlerinde dünyaca ünlü İtalyan kasap Dario Checchini’nin hazırlayacağı özel menü ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatacak.
İtalyan usta Dario Cecchini, 11-12 Temmuz tarihlerinde özel olarak hazırlayacağı menü ve sunumlar ile Mandarin Oriental, Bodrum, imza restoranlarından Atelier di Carne’de misafirlerini unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.
Dario Cecchini’nin meşhur yemeği Dario Steak Tartar ile başlayacak menü, “beef or not-to-beef” sorusunu sorduran ve ezber bozan lezzetler ile devam edecek.
Hazırladığı özel tadım menüsü ile misafirlerini şımartan İtalyan usta, büyüleyici gösterisi ile de unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Dario Cecchini’nin merak ile beklenen tadım menüsüne özel olarak seçilen şaraplar eşlik edecek.
Atelier di Carne by Dario Cecchini’de saat 19:30’da özel hazırlanan kokteyl ikramları ile başlayacak gece, Dario Cecchini’nin eşsiz yemek sunumu ile devam ederek The Living Room’da DJ David Saboy ve DJ JP Riguard’ın müzik ziyafeti ile noktalanacak.
Zengin menüsünde farklı et çeşitlerine yer veren dünyaca ünlü modern steakhouse Atelier di Carne by Dario Cecchini, İtalyan üstadın geleneksel et hazırlama tekniklerine yepyeni bir soluk getiren sıra dışı yemekleri ile bir lezzet şölenine ev sahipliği yapıyor.
https://www.mandarinoriental.com.tr/bodrum/paradise-bay/luxury-hotel

  About Post Author

  JANBOLAT KHANAT

  JANBOLAT KHANAT FOUNDER / GENERAL DIRECTOR/ REGIONAL MANAGER JANBOLAT KHANAT + 7 702 230 42 17 (whatsapp) NEWYORK 797 / 7th Ave, New York City, New York 10019, USA / TONY BAR / JENNIFER BAR Thank you very much for everything.Very nice to know you.If there is anything I can do please write for me... jk@wmwnewsturkey.com GSM+ 90 541 732 90 64 ( TURKEY ) ISTANBUL +7 702 230 42 17 KAZAKİSTAN jk@wmwnewsturkey.com
  Happy
  Happy
  100 %
  Sad
  Sad
  0 %
  Excited
  Excited
  0 %
  Sleepy
  Sleepy
  0 %
  Angry
  Angry
  0 %
  Surprise
  Surprise
  0 %

  Average Rating

  5 Star
  0%
  4 Star
  0%
  3 Star
  0%
  2 Star
  0%
  1 Star
  0%

  Leave a Reply