Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliğine hazımısınız ? “World E-commerce Forum” Sektörün kodlarını değiştirecek !…Sedat Karagöz / Janbolat Khanat Almaty News Office

0 0

Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliğine hazımısınız ? “World E-commerce Forum” Sektörün kodlarını değiştirecek …Sedat Karagöz / Janbolat Khanat Almaty News Office

İSTANBUL’DAKİ DEV E-TİCARET BULUŞMASININ ÇAĞRISI
DÜNYA FİNANS SEKTÖRÜNÜN KALBİNİN ATTIĞI NEW YORK’TAKİ
NASDAQ BİNASINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ…
Uluslararası e-ticaret ve e-ihracat platformu WORLDEF tarafından düzenlenen “World E-commerce Forum”, New York Times Meydanı’nın en önemli yapılardan olan NASDAQ binasında görkemli bir çalışmaya imza attı.

Gerçekleştirilen çalışma ile küresel ticaret markalarının işlem gördüğü Times Square’deki NASDAQ Tower binasından, “E-ticaretin Davos’u World E-commerce Forum, 28-29 Eylül’de İstanbul’da görseli ile giydirilerek çarpıcı bir outdoor çalışma gerçekleştirildi.
10 binden fazla katılımcının beklendiği World E-commerce Forum, yerli firmalara 50’den fazla pazar yeri ve 40’dan fazla yatırımcı ile dünyaya açılma imkânı sunacak.
Pandemide tüm dünyada tedarik zinciri kırıldı, Türkiye’de e-ticaret ve e-ihracatta yükselişe geçti. Bu yükseliş dünyanın sayılı e-ticaret devlerini, Türk satıcıları hizmet ağlarına katmak için harekete geçirdi.
Bu amaçla dünya e-ticaretinin dev oyuncularını İstanbul’da bir araya getirecek olan World E-commerce Forum İstanbul, için de geri sayım başladı. Bu yıl İstanbul’u e-ticaretin merkezi haline getirme hedefiyle 9’uncusu düzenlenecek olan etkinliğe 34 ülkeden 10 binden fazla katılımcı bekleniyor.
E-ticaretin devlerine Times Meydanı’ndan çağrı
Uluslararası e-ticaret ve e-ihracat platformu WORLDEF tarafından düzenlenen World E-commerce Forum; New York Times Meydanı’nın en ünlü yapılarından olan NASDAQ binasında görkemli bir çalışmaya da imza attı.
Gerçekleştirilen çalışma ile küresel ticaret markalarının işlem gördüğü Times Square’deki NASDAQ Tower binası “E-ticaretin Davos’u World E-commerce Forum İstanbul, görseli ile giydirilerek çarpıcı bir outdor çalışma gerçekleştirildi.
İstanbul’da Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliğini düzenlemeye hazırlanan uluslararası e-ihracat platformu WORLDEF’in Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Nart gerçekleştirilen bu özel çalışma hakkında “Uzun yıllardır ülkemizi e-ticarette küresel aktör haline getirmek için çalışmalara imza atıyoruz.

Bu çerçevede New York’ta küresel e-ticaret markalarının da işlem gördüğü Nasdaq binasında İstanbul’daki etkinliğe dikkat çekmek istedik. Çünkü inanıyoruz ki Türkiye önümüzdeki dönemde üretim kapasitesi, lojistik gücüyle, yerli markalarıyla dünya e-ticaret sektöründe vazgeçilmez bir oyuncu olacak. Nasdaq binasındaki ‘World E-commerce Forum İstanbul’ duyurusuyla dünya ticaretinin merkezinden bizde varız dedik.“ diye konuştu.
50’den fazla Pazar yeri ve 40’dan fazla yatırımcı ile dünyaya açılma imkânı World E-commerce Forum Istanbul’da Türk firmalarını farklı ülkelerdeki e-ticaret uzmanları ile global pazaryerleri ile buluşturacaklarına dikkat çeken Nart, açıklamalarını şöyle sürdürdü:
“Yurtdışından 50’den fazla pazar yerinin yer alacağı etkinlikte 150 binden fazla B2B toplantı yapılacağını öngörüyoruz.
Beş farklı sahnede ekosistemin profesyonellerinden oluşan 200’den fazla konuşmacı deneyimlerini paylaşacak. Yatırımcı arayanlar içinde çok güzel fırsatlar olacak. 40’tan fazla yatırımcı ve fon da etkinlikte yer alacak. Yerli markalarımız için bu etkinlik yurt dışına açılmak için çok önemli fırsatlar barındırıyor” dedi.(BDS)

  About Post Author

  JANBOLAT KHANAT

  JANBOLAT KHANAT FOUNDER / GENERAL DIRECTOR/ REGIONAL MANAGER JANBOLAT KHANAT + 7 702 230 42 17 (whatsapp) NEWYORK 797 / 7th Ave, New York City, New York 10019, USA / TONY BAR / JENNIFER BAR Thank you very much for everything.Very nice to know you.If there is anything I can do please write for me... jk@wmwnewsturkey.com GSM+ 90 541 732 90 64 ( TURKEY ) ISTANBUL +7 702 230 42 17 KAZAKİSTAN jk@wmwnewsturkey.com
  Happy
  Happy
  100 %
  Sad
  Sad
  0 %
  Excited
  Excited
  0 %
  Sleepy
  Sleepy
  0 %
  Angry
  Angry
  0 %
  Surprise
  Surprise
  0 %

  Average Rating

  5 Star
  0%
  4 Star
  0%
  3 Star
  0%
  2 Star
  0%
  1 Star
  0%

  Leave a Reply