EXCLUSIVE OFFERS

AddresSuitesHotel

İstanbul’un kalbi Taksim İstiklal caddesine sadece bir kaç adım mesafede, güzel bir konuma sahip AddresSuiteHotel. Bulunduğumuz konum eğlence mekanlarıyla çevrili. Taksim meydanına 5 dakika bir yürüme mesafedeyiz. AddresSuite’te bir otelden beklenen tüm rahatlıkların yanında ev ortamını yaşamanız mümkün. İstanbul’daki kısa veya uzun süreli konaklamalarınız için güven duyabileceğiniz uygun bütçeli ideal adrestir.

AddresSuite; Türk misafirperverliğine uygun şekilde siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyar. 3 kat üzerine kurulu Suite otelimizde 22 oda bulunmaktadır. 

Konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan diğer imkanların yanında otelin tümünde ücretsiz kablosuz internet kullanımını kapsamaktadır. 

Misafirler mağazaların, restoranların ve Sanat Galerilerinin bulunduğu Beyoğlu ve ünlü İstiklal Caddesi’nde kısa bir yürüyüşe çıkabilir ve 24 saat canlı şehir atmosferinin tadını çıkartabilirler.

Tarz mağazalar, özel lokantalar ve canlı barlar ile dopdolu İstanbul’un saygın bir ilçesi olan Nişantaşı ise sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. 

Otelimize 5 dakika yürüme mesafisindeki Istanbul Metro’su ile Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı, Sultanahmet Camii ve Aya Sofya Müzesi’ni kapsayan İstanbul’un tarihi bölgesine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Havataş servis otobüslerine 10 dakika yürüme mesafedeyiz. İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Hava Limanı’na kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Cemal Reşit Rey Konser Salonu yürüme mesafesindedir.

                         Hüseyin ağa Mah. Atıf Yılmaz Cad. Halas Sok. No: 3 Beyoğlu/İstanbul

http://addressuiteshotel.com/

SACT  CHARMING & IMPRESSIVE

SACT is a bag designer and producer company established in Istanbul by SEMIHA TURHAN where she got inspired from her dream of creating unique handbags using high quality materials and craftsmanship in line with her needs, vision, social life, and style. 

photography BY AKŞAM newspaper

SACT collections are timeless and classic yet modern and cheerful designs. Our passion of designing bags in combining the colors of nature and fruits with feminity. We add value to our handbags by using high-quality leather, craftsmanship, and simple accessories.  Our vision is to be the 1st choice of elegant, confident and stylish women who can recognize a quality handbag and choose her own “love at first sight bag” and carrying the mission of becoming the world class leader.

SACT main store is located in Nisantasi Istanbul in one of the most high-end shopping district in Istanbul with all world-wide known brand stores are positioned. Today our handbag collections meet with bag enthusiasts within BEYMEN Store Istinye Park in Turkey and expanded in US market among different franchises.

Our bag collections are easily recognized like our iconic models such as SACT Nazar Collection which are all handmade. We use real horns and bones hand carved by an Italian craftsman as accessories. For our limited-edition model Agora, in which only 3 pieces of each design are produced, we use tailor-made fabrics produced by the finest, most exclusive brands including Dedar, Osborne & Little, Jim Thompson. 

http://www.sactistanbul.com

Maçka Cad. Bronz Sk. Başarı Apt. K:3 D:13 Nişantaşı Şişli İstanbul Turkey 34365 Telefon & Faks+90 212 231 19 55