EGZOTİK ŞEHİRDE RENKLİ BİR YAZ….NOCTURNE YAZ KOLEKSİYONU BÜYÜLÜYOR…

Kızıl, pembe, turuncu taş duvarlar; avlulardaki egzotik mozaikler ve labirent gibi dar sokaklar arasında Akdeniz havasını soluyan Nocturne, 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla sizi özgür ruhlu bir maceraya davet ediyor.

Enerjisini yazın tüm canlı renklerinden alan koleksiyon hareketli volanlar, titizlikle işlenmiş fırfırlar ve cesur kalıplarla şekilleniyor. Farklı yerel öğelerin güncel siluetlerle harmanlandığı şifonlar ve incelikle hazırlanmış kotonlar ise bu egzotik yolculuğun başrolünde.

İddialı kesimlerin yorumlandığı bu sezonda Nocturne kadını, feminen duruşunu Doğu ve Batı’nın sentezinde arıyor. Marakeş mozaiklerinin işlemelere dönüştüğü yakalar ve hareketli Souk yaşamının fırfırlara yansıdığı elbiseler şehirli kadınların gardırobunda kendine yer buluyor…

Zengin folklorik motifleri güneşte kavrulmuş baharat renklerinde bulacağınız koleksiyon, sadece natürel dokuların renklerle buluşmasını değil, aynı zamanda şehrin doğal canlılığını da temsil ediyor. Kimi zaman marin esintiler taşıyan çizgili takımlar, kimi zaman cool renkleri olan floral desenli kimonolar Nocturne’ü şehirli bir karaktere büründürüyor.

Nocturne 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna Nocture’ün İstanbul Rumeli Caddesi ve Antalya mağazalarının yanı sıra, www.nocturne.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *