DASTINATION

Muhteşem bir doğa ile iç içe olarak konumlandırılmış tüm bedeninizin ve ruhunuzun dinlendirebileceğiniz bir tesistir. Otelimiz ,Yalova , Armutlu mevkisinde merkezi konumda yer almaktadır.Ulaşımı rahat bir konumda yer alan otelimizde 1+0 , 1+1 ve 2+1 oda konsepti yer yer almaktadır.

Toplamda 96 oda kapasitesi ve 208 yatak kapasitesi ile hizmet veren otelimiz 7000 m2 alana kurulmuştur.Apart oda konseptine sahip olan otelimizde yarım pansiyon ve sabah kahvaltısı hizmetleri yer almaktadır.Dünyaca meşhurlaşmış yöresel Türk mutfağı ile siz değerli misafirlerimize pek çok çeşitli açık büfe kahvaltı hizmeti ve akşam yemeği ücretsiz olarak verilmektedir.

Ayrıca A La Restoranımızda bulunmaktadır.Bay , bayan ayrı termal havuzları ile tüm rahatsızlıklarınıza şifa bulabileceğiniz özellikte termal suyu mevcuttur.Doğal kaynaklı suyu işle bir çok eklem ağrılarınıza , romatizmal rahatsızlıklarınıza faydalı sulardan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Otelimiz , Yalova şehir merkezine 56 km , Armutlu Devlet Hastanesine 4 km , Otogra 56 km , Sabiha Gökçen Havalimanına 112 km mesafede yer almaktadır.

Rezervasyon & Bilgi: 

Haftanın her günü 09:00 – 22:00 saatleri arasında çalışan Çağrı Merkezimizle gerçekleştireceğiniz telefon görüşmeleri ile rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Çağrı Merkezimize ulaşamadığınızda ya da bu saatler dışındayken “Biz Sizi Arayalım” bölümümüze gireceğiniz bilgilerle size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımızın size geri dönüş yapması mümkün olacaktır.

Karşıyaka Cad, Fırsat Sokak No:9 Armutlu / YALOVA 
Otelimiz Yalova , armutlu mevkisinde yer almaktadır. Yalova şehir merkezine 56 km , Armutlu Devlet Hastanesine 4 km , Otogra 56 km , Sabiha Gökçen Havalimanına 112 km mesafede yer almaktadır.

http://www.armodiestermalhotel.com/