ACCOR HOTELS 50 YAŞINDA….By Ruhi ALINAN

 

 

ACCOR HOTELS  HER ZAMANKİNDEN DAHA GENÇ DAHA DİNAMİK….

Dünyanın önde gelen konaklama zinciri AccorHotels’inbebek adımlarını attığı günlerden sektörün en güçlü markalarından biri haline gelişi üzerinden tam 50 yıl geçti. Ellinci yaşında geçmişte bıraktıklarına bakılınca çok daha fazlasını başardığı da aşikâr… Globalde ve yerelde alınan pek çok ödül misafir hizmetlerinde ve otel işletmeciliğindeki başarılarının adeta bir ispatı halinde…

Ellinci yaşında, 19 Kasım’da AccorHotels otelleri dünyanın dört bir yanında her gün insanların hayatlarına dokunan kahramanları ağırladı.Etkinlik gününde Türkiye’de iseMercure İstanbul Taksim Fındıklı Lisesi öğretmenlerini konuk etti.

Novotel İstanbul Zeytinburnu Haluk Undeğer Anadolu Lisesi öğretmenlerini konuk etti,Novotel Trabzon, Novotel Diyarbakır, ibis Bursa ve ibis İstanbul Esenyurt’ta ise konuklara ellinci yıla özel kokteyl sunumu gerçekleşti.

Novotel Gaziantep, Novotel Kayseri, ibis Gaziantep ve ibis Kayseri LÖSEV gönüllüleri için öğle yemeği organizasyonu yapıldı,Novotel Konya ve Ibis Konya Şehit Tokel Polis birimi ile kahvaltı organizasyonu düzenlendi,ibis Eskişehir’de AFAD çalışanları ve yerel basın ile kahvaltı organizasyonu gerçekleşti.

Novotel Istanbul Bosphorus’ta Karaköy Polis Karakolu çalışanları ve aileleri için akşam yemeği organize edildi.

ibis Izmir Alsancak ve ibis Adana’da huzurevi sakinleri ve çalışanları ile müzikli bir öğle yemeği organizasyonu yapıldı,ibis Ankara Airport’ta Akyurt Güvenlik Merkezi çalışanları için akşam yemeği organizasyonu düzenlendi,ibis İstanbul Airport’ta Küçükçekmece Polis Merkezi çalışanları için kahvaltı organizasyonu gerçekleştirildi,ibis İstanbul Tuzla ise belediye çalışanlarını misafir ettiği bir organizasyon düzenledi.

19 Kasım 2017 tarihinde gerek Fransa gerekse dünyanın diğer noktalarında yaklaşık 2000 otel, itfaiyecilere, hemşirelere, öğretmenlere, sanatkârlara, esnaflara, emniyet görevlilerine kısacası her gün toplumlarına hizmet için çalışan hayatın içindeki kahramanlara kapılarını açtı.

İçinde bulundukları topluma son derece etkileşimli ve iletişim halinde olan otel işletmecileri ve çalışanları da bu fırsat sayesinde kahramanlarımıza teşekkürlerini sundu. Günün anlamına yakışır şekilde de kutlamalar esnasında kahvaltı, barbekü partisi ya da bir konser esnasında hoşça vakit geçirdiler.

HABER / RUHİ ALINAN / ISTANBUL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *